SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość zgubiła ślubną obrączkę

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość zgubiła ślubną obrączkę

07.09.2015, godz. 13:45
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan foto: AKPA

Wielki pech gwiazdy "M jak miłość"! Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak miłość" straciła najcenniejszą rzecz, jaką posiada - ślubną obrączkę, którą ukochany mąż Rafał włożył jej na palec kiedy cztery lata temu brali ślub cywilny. I choć od tego smutnego wydarzenia minęło już trochę czasu, to serialowa Joasia z "M jak miłość" wciąż nie może się pogodzić z tym, że nie ma już tego wyjątkowego złotego krążka.

Barbara Kurdej-Szatan od czterech lat jest żoną Rafała Szatana, wokalisty zespołu Rh+ i mamą 3-letniej Hani. Aktorka z "M jak miłość" nie ma zbyt wiele czasu dla ukochanego, ale potrafi cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. I wcale nie przejmuje się złośliwymi plotkami, że ich małżeństwo przeżywa kryzys.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek dzięki Joasi zapomina o Agnieszce

W "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan jako Joasia powoli odnajduje szczęście u boku Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), lecz musi zmagać się z licznymi przeciwnościami losu. W życiu prywatnym aktorka z "M jak miłość" przeżywa małżeńskie wzloty i upadku, lecz jej związek na pewno nie jest zagrożony.

Serialowa Joasia z "M jak miłość" od początku wiedziała, że Rafał Szatan jest tym jedynym. Decyzję o ślubie podjęli po pięciu miesiącach znajomości, a wkróte potem zdecydowali się na dziecko. Gdy Barbara Kurdej-Szatan była w ciąży wzięli ślub cywilny, a pół roku po porodzie ślub kościelny w Opolu, jej rodzinnym mieście.

Patrz: M jak miłość. Tomek dowie się, że Agnieszka jest w ciąży i zostawi Joasię? - ZWIASTUN

Gwiazda "M jak miłość" w szczerym wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium" zdradziła, że suknię ślubną kupiła w przez internet za 600 złotych. - Zamówilismy tylko obrączki, ale niestety swoją zgubiam na planie "M jak miłość" - wyznała Kurdej-Szatan. - Do tej pory nie mogę tego odżałować - dodała.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: