SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu

07.10.2016, godz. 13:00
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu foto:

Barbara Kurdej-Szatan dzięki roli "M jak miłość" zdobyła sympatię wielu widzów, a jej kariera nabrała jeszcze większego tempa. Obecnie serialowa Joasia z "M jak miłość" pracuje na planie nowej produkcji, w której zagra u boku Mateusza Damięckiego. To nowy serial TVP o weterynarzu-detektywie, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Gwiazda "M jak miłość" ma już za sobą pierwszy dzień zdjęciowy.

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Wątek Joasi w "M jak miłość" cały się się rozrasta, ale aktorka nie ogranicza się tylko do jednego serialu. Gra w Teatrze 6. Piętro, prowadzi "The Voice of Poland", a teraz jeszcze kręci nowy serial z Mateuszem Damięckim.

Patrz: M jak miłość. Joasia panikuje, że Agnieszka odbierze jej Tomka i Wojtusia

Na Facebooku Barbary Kurdej-Szatan właśnie pojawiło się zdjęcie z planu produkcji, która realizowana jest w malownicznym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Co prawda gwiazda "M jak miłość" nie zdradza szczegółów kolejnego projektu ze swoim udziałem, ale od niedawna mówi się o tym, że to serial, który wiosną 2017 roku ma zastąpić "Ojca Mateusza" w ramówce TVP1.

Przeczytaj: M jak miłość.Agnieszka doniesie Tomkowi, że Joasia jest z Jackiem


Telewizja Polska szykuje sensacyjny serial, który zajmie miejsce "Ojca Mateusza". Fabuła ma być podobna. Tyle tylko, że odkrywaniem zagadek kryminalnych będzie zajmował się lekarz weterynarii, a akcję osadzono w Kazimierzu Dolnym. W obsadzie serialu o weterynarzu-detektywie, który może zastąpić "Ojca Mateusza" w rolach głównych wystąpią właśnie Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan. Producentem ma być Tadeusz Lampka, jeden z twórców "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: