SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan doskonale radzi sobie ze sławą

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan doskonale radzi sobie ze sławą

12.08.2016, godz. 20:00
Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania
Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Joanna Tarnowska (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" nie może opędzić się od fanów. Lubiana aktorka od kilku lat cieszy się nieustającą sławą i najwyraźniej jej to nie przeszkadza. W jednym z ostatnich wywiadów ekranowa Asia z "M jak miłość" zdradziła, że takie życie jak najbardziej jej odpowiada. To się nazywa odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 od poniedziałku ,29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan zadebiutowała na szklanym ekranie w 2006 roku w serialu "Plebania", gdzie zagrała epizod. Potem pojawiała się w kuli polskich serialach, ale nigdzie nie zagrzała miejsca na dłużej.

Zobacz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie: Idiota lekarz ze szpitala nie postawił diagnozy - WIDEO

Od 2014 roku aktorka, którą Polacy pokochali głównie za rolę roztrzepanej blondynki z reklamy jednej z sieci komórkowych, gra w "M jak miłość". To właśnie rola Joanny Tarnowskiej najbardziej przyczyniła się do jej sławy.

- Nie wiem, czy można się do tego przyzwyczaić, ale nauczyłam się z nią żyć. Skupiam się na tym, co jest dla mnie najważniejsze. Mam dużo pracy, chcę się rozwijać w różnych kierunkach i cieszę się, że mam taką możliwość. Dopóki mogę spokojnie pójść z mężem i córeczką na spacer lub do centrum handlowego, nie jest źle! - zapewnia aktorka w wywiadzie dla magazynu „Flesz. Gwiazdy & styl”.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: