SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan dla córki Hani rezygnuje z pracy

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan dla córki Hani rezygnuje z pracy

16.06.2016, godz. 11:15
Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania
Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan jako Joasia z "M jak miłość" marzy o tym, by zajść w ciążę z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Prywatnie aktorka jest mamą 4-letniej Hani, której narodziny wywróciły jej życie do góry nogami. I choć gwiazda "M jak miłość" spędza mnóstwo czasu na planie serialu, to dla córki nauczyła się rezygnować z pracy i odrzucać niektóre propozycje zawodowe. Dla serialowej Asi z "M jak miłość" córka i rodzina są bowiem najważniejsze.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan i Joasia z "M jak miłość" mają ze sobą wiele wspólnego. Zarówno aktorka jak i jej serialowa bohaterka świata nie widzą poza swoimi dziećmi. Asia do szaleństwa kocha Wojtusia (Feliks Matecki) i Zosię (Julia Wróblewska), ale bardzo pragnie zostać też urodzić własne dziecko.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?

Z kolei Barbara Kurdej-Szatan mimo wiele obowiązków zawodowych wszystko podporządkowuje swojej córce Hani. Gwiazda nie ma lekko, bo oprócz pracy na planie "M jak miłość" występuje też w teatrze, prowadzi program "Kocham Cię, Polsko", pojawia się na licznych koncertach i festiwalach. Jednak jak zapewnia, to Hania jest na pierwszym miejscu.

W ostatnim szczerym wywiadzie dla magazynu "Kropka TV" Barbara Kurdej-Szatan przyznała się do tego, że macierzyństwo bardzo ją zmieniło, a narodziny Hani były przełomowym momentem w jej życiu.

- Dzięki Hani zaczęłam się mniej wszystkim przejmować, bo pojawił się na świecie ktoś, na kim skupiłam całą swoją uwagę. Poczułam się spełniona jako kobieta. Ale wraz z tym wszystkim przyszedł ogrom odpowiedzialności. Mam świadomość, że wychowuję małego człowieka, dla którego jestem bardzo ważna i o którego muszę dbać - powiedziała serialowa Joasia.

Aktorka nie ukrywa, że praca jest dla niej bardzo ważna i nie wyobraża sobie, by miała zrezygnowac z kariery, która cały czas się rozwija, lecz dla dziecka rezygnuje z wielu propozycji. - Nauczyłam się odmawiać pewnych rzeczy w pracy, by móc poświęcić więcej czasu rodzinie. Przestałam gnać za wszystkim, a zaczęłam stawiać na to, co dla mnie ważne – stwierdziła gwiazda "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka i Joasia będą miały przed Tomkiem tajemnicę

A co wydarzy się u Joasi w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016? Czy ukochana Tomka zajdzie wreszcie w ciążę i spełni swoje marzenie o byciu matką? Tego jeszcze nie wiadomo, ale w życiu Joasi pojawi się nowym mężczyna (Jan Wieczorkowski), a wraz z nim pokusa zdrady.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: