SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ciężko chora. Przez chorobę nie może zajść w ciążę

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ciężko chora. Przez chorobę nie może zajść w ciążę

19.05.2016, godz. 21:48
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", walczy z ciężką chorobą, która uniemożliwia jej zajście w drugą ciążę! Aktorka, która podbiła serca widzów rolą w "M jak miłość", od wielu miesięcy poważnie choruje. I właśnie przy chorobę na razie nie może mieć drugiego dziecka. Na co choruje Barbara Kurdej-Szatan? Co dolega serialowej Joasi z "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan, którą widzowie znają jako Joasię z "M jak miłość", wygląda jak okaz zdrowia. Zawsze uśmiechnięta, promienna i śliczna nie sprawia wrażenia ciężko chorej. Ale to tylko pozory.

Aktorka z "M jak miłość" w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" właśnie przyznała, że od dłuższego czasu walczy z ciężką chorobą. To borelioza, której nabawiła się przez kleszcza. To przez tą chorobę na razie musi zrezygnować ze swoich planów, by drugi raz zajść w ciążę.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się w ostatnim odcinku sezonu

- Muszę wyleczyć się z boreliozy. Na moje nieszczęście nie od razu postawiony mi diagnozę. Później długo brała antybiotyki. Teraz wszystko jest na dobrej drodze do wyzdrowienia, ale mój organizm musi sie odpowiednio zregenerować. Wszystkich przestrzegam przed kleszczami. Nierozpoznana, długo nieleczona borelioza to parszywa, groźna i trudna do wyleczenia choroba - powiedziała Joasia z "M jak miłość" w rozmowie z tygodnikiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia, Tomek i Agnieszka będą rodziną! Zamieszkają razem M jak miłość po wakacjach 2016

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się szczerze powiedzieć o swojej chorobie, by ostrzec innych przed tragicznymi konsekwencjami lekceważenia kleszczy, który o tej porze roku są szczególnie niebezpiecznie. Walka aktorki z boreliozą trwa. Nie wiadomo jak długo gwiazda będzie musiała się jeszcze leczyć. Jedno jest pewne - na razie nie może myśleć o drugim dziecku.

Serialowa Joasia z "M jak miłość" i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami niespełna 5-letniej Hani. I bardzo pragną, aby ich córka miała rodzeństwo. Ze względu na chorobę Barbary Kurdej-Szatan muszą jednak odłożyć swoje plany.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: