SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Asia zeswata Agnieszkę z Jackiem

M jak miłość. Asia zeswata Agnieszkę z Jackiem

15.03.2017, godz. 15:00
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odebrała Agnieszce (Magdalena Walach) Tomka (Andrzej Młynarczyk(, ale teraz znajdzie jej partnera. W nowych odcinkach "M jak miłość" poznacie Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), nowego szefa policji. Chodakowski zaprzyjaźni się z przełożonym, a Joasia wpadnie na wspaniały pomysł. W nowych odcinkach "M jak miłość" Karski - z małą pomocą przyjaciół - będzie próbował poderwać Olszewską. Uda się?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka pokochała Tomka, a po jednej upojnej nocy zaszła z nim w ciążę. Owocem ich miłości jest mała Helenka (Ola Trojanowska), ale policjant układa sobie życie u boku Joasi.

Zobacz: M jak miłość. Nowy bohater w M jak miłość. Kim jest Jakub Karski?

Tarnowska skradła serce Chodakowskiego i lada moment zostanie jego żoną. Na hucznym ślubie w siedlisku nie zabraknie oczywiście Olszewskiej, która z kochanki stała się przyjaciółką rodziny Chodakowskich. Jej serce cały czas jednak należy do Tomka. Prokuratorka sama przyznała się do tego Asi, gdy ta poprosiła ją, by została jej świadkową.

Zrobiło się dość niezręcznie, ale Joanna wie, jak z tego wybrnąć - trzeba znaleźć Olszewskiej faceta! Świetnym kandydatem będzie Jakub Karski. Przełożony Tomka będzie częstym gościem w domu zakochanych, a Joasia zacznie podjudzać go, by poderwał Agnieszkę. Olszewska zorientuje się, że Asia jest swatką?

Zobacz: M jak miłość. Kinga wybaczy Piotrkowi

- Przyjdzie nam pracować razem, ale także będziemy się spotykać po godzinach. Okaże się, że Jakub jest wspaniałym kucharzem. Oprócz tego, że jest przystojnym facetem, to doskonale gotuje. Z większą częstotliwością postaci Jakuba i Agnieszki mają okazję spotykać się, czy jest to zamierzone? Czy Joasia i Tomek mają w tym cel? To miłe i słodkie, ale nie tędy droga - powiedziała Magdalena Walach o swojej bohaterce w "M jak miłość".

W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" głos w tej sprawie zabrała także Tarnowska - Asia bardzo by chciała, żeby Agnieszka była szczęśliwa. Wie, że Jakub jest fajnym kandydatem. Może spróbuje ich zeswatać. To nie jest łatwe i nie powinna tego robić, ale czemu nie pomóc?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: