SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Asia i Agnieszka stają się nierozłączne

M jak miłość. Asia i Agnieszka stają się nierozłączne

17.02.2017, godz. 15:00
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Odwieczny konflikt Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Agnieszki (Małgorzata Walach) zażegnany. W nowych odcinkach "M jak miłość" Tarnowska poprosi Olszewską, żeby została świadkową na jej ślubie. Prokuratorka z lekkim bólem w sercu przyjmie jej propozycję, bo przecież Tomek (Andrzej Młynarczyk) wciąż jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Wygląda jednak na to, że obie panie wkrótce się zaprzyjaźnią. Cieszycie się z takiego obrotu spraw w "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" wielkimi krokami zbliża się ślub Asi i Tomka, a to dla Agnieszki cios w serce. Olszewska niby pogodziła się ze stratą ukochanego, ale widok Tarnowskiej w jego ramionach nie należy do przyjemnych.

Zobacz: M jak miłość. Romantyczny ślub Asi i Tomka - ZDJĘCIA

Agnieszka obiecała sobie jednak, że nie będzie więcej ingerować w życie Chodakowskiego i pozwoli mu być szczęśliwym. Tym bardziej, że Joasia doskonale rozumie jej sytuacje i w żaden sposób nie próbuje utrudnić policjantowi kontaktów z córeczką i dawną partnerką.

W nowych odcinkach "M jak miłość" Tarnowska posunie się o krok dalej i zaproponuje Agnieszce, żeby została świadkową na jej ślubie.  - To nie jest tak, że Asia chce pokazać : to mój ślub, a nie twój. Tak często jest, że jeśli mężczyzna kochał kiedyś jakąś kobietę, a teraz kocha inną, to one są o siebie trochę zazdrosne, ale też się lubią. Mają w sobie pewnie coś podobnego - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w nowych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Joanna Sydor zastąpi Alę i będzie nową kochanką Pawła Zduńskiego

Olszewska zgodzi się i zjawi się na ślubie w charakterze świadkowej. Czy to zbliży ją do Joasi i dziewczyny niedługo zostaną przyjaciółkami? Wszystko zmierza w tym kierunku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: