SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur zostanie sąsiadem Izy i Marcina by zniszczyć im życie

M jak miłość. Artur zostanie sąsiadem Izy i Marcina by zniszczyć im życie

25.10.2016, godz. 21:00
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska) foto:

Artur (Tomasz Ciachorowski) nie odpuszcza! W 1252 odcinku serialu "M jak miłość" były ukochany Izy (Adriana Kalska) zadzwoni do niej, by poinformować, że zostaną sąsiadami. Artur nie podda się na Lewińskiej, za wszelką cenę będzie próbował ją odzyskać. Przeprowadzka w 1252 odcinku serialu "M jak miłość" może okazać się dopiero początkiem prześladowań.

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 07.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1252 odcinku serialu "M jak miłość" Lewińska dostanie nieoczekiwany telefon od Artura. Już po ostatniej jego wizycie w jej biurze ma go serdecznie dość, więc bardzo się zdenerwuje, kiedy usłyszy wieści, które przekaże jej były.

Zobacz: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

Początkowo mężczyznaw 1252 odcinku serialu "M jak miłość" będzie próbował uspokoić Izę, ponieważ wie, że ona nie chce z nim rozmawiać, co powiedziała dość dosadnie ostatnim razem, kiedy mieli ze sobą styczność. Wtedy również powiedział jej o zmianach w jego życiu, zmiana pracy, samochodu i... mieszkania.

- Nie zabiorę ci dużo czasu, chcę ciętylko poinformować, że teraz jesteśmy sąsiadami - powie Artur - Pamiętasz, jak mówiłem, że zmieniam pracę, samochód i mieszkanie? Więc znalazłem kawalerkę na waszej ulicy - Przypadek? Lewińska na pewnow 1252 odcinku serialu "M jak miłość" w to nie uwierzy, tak samo bardzo, jak nie rozumie dlaczego Artur sądzi, że interesuje ją jego życie - Widuję cię czasem w parku i po prostu chcę cię uprzedzić, że możemy na siebie wpaść - Kiedy były Izy zapyta co u niej, kuratorka zdawkowo odpowie, że dobrze, po czym rozłączy się bez słowa pożegnania. Wszystkie działania mężczyzny zaczynają podchodzić pod prześladowanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Radek podrywa Kingę Zduńską

Artur jest uwzięty i nie odpuści Izy. Marcin (Mikołaj Roznerski) zapewne nie będzie szczęśliwy z powodu nowego sąsiada, szczególnie, że na samo wspomnienie o Arturze reaguje agresją. Pytanie, czy Artur przeniósł się w okolice Lewińskiej i Chodakowskiego z powodu zadurzenia, czy może z powodu sprawy o odszkodowanie za wypadek na budowie? W końcu ma koneksje rodzinne z kierownikiem budowy. Kolejne odcinki "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: