SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur wychowa dziecko dziecko Izy i Marcina?

M jak miłość. Artur wychowa dziecko dziecko Izy i Marcina?

05.03.2017, godz. 10:33
M jak miłość odc. 1207. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1207. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto:

Artur (Tomasz Ciachorowski) stanie na wysokości zadania, zaopiekuje się ciężarną Izą (Adriana Kalska) i jej dzieckiem. W "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie ojcem maleństwa, ale Lewińska długo nie będzie miała okazji mu o tym powiedzieć. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła, że to właśnie były narzeczony będzie pełnił rolę ojca, bo Chodakowski nie będzie tym zainteresowany. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W 1282 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin spędzili namiętną noc, po której Lewińska chciała się zabić! Na szczęście lekarze ją uratują i wydarzy się cud! Feralna noc okaże się przełomowa w ich życiu, bo Iza zajdzie w ciążę! Chodakowski znów ją zostawił i nie chce jej znać.

W 1284 odcinku "M jak miłość" nawet Agnieszka Olszewska przekona go, że najlepiej będzie jeśli teraz zostawi Izę w spokoju. Ona - jak ją znamy - będzie zabiegać o jego względy i nalegać na spotkania, ale to nie będzie takie proste.

Zobacz: M jak miłość. Marcin z nową dziewczyną w siedlisku

-Ciąża trwa dziewięć miesięcy, po drodze wiele może się wydarzyć. Iza będzie płakać, będzie smutna. Będzie robić wszystko, żeby Marcin dowiedział się o dziecku, ale będzie wiele przeszkód - powiedziała serialowa Iza w rozmowie z portalem Interia.pl.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin będą mieli dziecko!

Los rzuci Lewińskiej kłody pod nogi i Marcin długo nie dowie się o jej ciąży. Ostatecznie dziewczyna znów da szansę Arturowi i to właśnie on wychowa dziecko Chodakowskiego!

- Postać Artura cały czas orbituje przy Izie i będzie korzystać z sytuacji. Będzie pomocny i będzie jej bardzo pomagał w przeciwieństwie do Marcina. I co ma zrobić ta biedna dziewczyna? Ktoś ją musi pocieszyć i wybiera tego Artura - dodała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: