SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur wrobi Marcina w morderstwo - WIDEO

M jak miłość. Artur wrobi Marcina w morderstwo - WIDEO

15.11.2016, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie miał poważne problemy z prawem, a wszystko przez Artura (Tomasz Ciachorowski), który zezna na policji, że Chodakowski zamordował Naomi (Mayu Garlińska-Sakai)! W 1259 odcinku "M jak miłość" niewinny Marcin trafi za kratki, a niedługo później ucieknie z więzienia. Policja wyśle za nim list gończy! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Były narzeczony Izy (Adriana Kalska) pozbędzie się rywala na dobre?

Źródło: M jak miłość

"M jak miłość" odcinek 1259 - poniedziałek, 5.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin w tarapatach w "M jak miłość"! Chodakowski kilka minut za późno dotrze do parku, w którym Mariusz (Mariusz Witkowski) zamorduje Naomi i stanie się potencjalnym zabójcą! Co gorsze, na miejscu zdarzenia cały czas będzie Artur, który z krzaków udokumentuje jak Chodakowski zbliża się do ciała tancerki. To właśnie jego zeznania pogrążą Marcina.

Zobacz: M jak miłość. Dramatyczna śmierć Naomi. Marcin nie zdoła uratować przyjaciółki

Artur oczywiście kłamie, bo dobrze wie, że to nie Marcin zabił baletnicę, a jedynie chciał ją ratować z rąk brutala. Mężczyzna jednak dobrze wie, że jeśli pozbędzie się rywala, będzie miał większe szanse w walce o serce Lewińskiej. Uda mu się?

W 1260 odcinku "M jak miłość" Chodakowski ucieknie z aresztu i zjawi się w Grabinie, by prosić Barbarę (Teresa Lipowska) o pomoc. Na jego prośbę seniorka spotka się z Izą, ale kuratorka nie uwierzy w niewinność ukochanego!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: