SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur Rogowski będzie pracował z Marysią w przychodni

M jak miłość. Artur Rogowski będzie pracował z Marysią w przychodni

13.09.2016, godz. 19:00
M jak miłość, Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) coraz bliżej siebie. Choć Rogowska trzyma byłego męża na dystans, już wkrótce ich drogi się zejdą. Nie mówimy tu o wielkim miłosnym powrocie, ale o sprawach zawodowych. Wiadomo, że w premierowych odcinkach "M jak miłość" Marysia i Artur będą razem pracować w przychodni. Myślicie, że to wyjdzie im na dobre?

"M jak miłość" nowe odcinki w każdy poniedziałek i wtorek, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Bilski (Zbigniew Stryj) przebywa w więzieniu i nie wiadomo, kiedy wyjdzie na wolność, bo grozi mu nawet 5 lat za kratami! Marysia jest załamana, a Artur tylko pogarsza sytuację przypominając jej na każdym kroku, że związała się z bandziorem. W dodatku Rogowski o wszystko się obwinia i jest przekonany, że do tragedii nigdy by nie doszło, gdyby on nie zdradził ukochanej żony.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka przyłapie Franka na zdradzie z Justyną!

Pewnie ma rację, ale stało się. Marysia jest kochanką gangstera, a on niewiele może zrobić. W nowych odcinkach "M jak miłość" Rogowski nie podda się i zawzięcie będzie walczyć o byłą żonę. Jedną z jego zagrywek będzie zatrudnienie się w przychodni, w której pracuje Marysia. Olek (Maurycy Popiel) nie będzie miał nic przeciwko, w końcu Artur jest doświadczonym lekarzem. Ciekawe, czy ich wspólna praca sprawi, że będzie tak jak dawniej... Jak myślicie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: