SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur odzyska Izę?

M jak miłość. Artur odzyska Izę?

17.10.2016, godz. 20:21
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/TVP

Artur (Tomasz Ciachorowski) będzie chciał odzyskać Izę (Adriana Kalska)! W 1247 odcinku "M jak miłość" odwiedzi kuratorkę w jej biurze. Wzyna jej miłość i obieca, że w razie gdyby potrzebowała, zawsze może na niego liczyć. Co zrobi Iza w 1247 odcinku "M jak miłość" po takim wyznaniu?

"M jak miłość" odcinek 1247 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Artur przyjdzie do Izy w 1247 odcinku "M jak miłość", by ją odzyskać. Do Izy przyjdzie jej były kochanek z niespodziewaną wizytą. Będzie mówił jej o swoich uczuciach, jak i o tym, że zawsze może na niego liczyć. Iza nie będzie chciała go słuchać, a całą rozmowę przerwie im wchodzący do pomieszczenia Marcin (Mikołaj Roznerski), który przyjdzie z kwiatami chcąc przeprosić Izę.

Zobacz: M jak miłość. Olga wrobi Piotrka w zdradę?

- Dobrze. Jestem. Słucham. O co chodzi? - Kuratorka będzie mocno sceptyczna co do odwiedzin Artura. Nic zresztą w tym dziwnego nie ma - jest z Marcinem i jest szczęśliwa. Okaże się, że Artur przyjdzie do niej z wymówką w postaci dokumentów. W 1247 odcinku "M jak miłość" jego cały plan nawiązania neutralnego kontaktu legnie w gruzach, kiedy Lewińska mu powie, że ma u siebie ich oryginalne wersje - Artur. O co tak na prawdę chodzi? 
- O to - niedoszły mąż Izy po chwili milczenia złamie się - że po prostu chciałem cię zobaczyć.
- To jest bez sensu -
usłyszy w odpowiedzi i z ogromnym smutkiem w głosie i w oczach potwierdzi słowa swojej byłej kobiety.
- Wiem... zaraz sobie pójdę - po czym już z większą pewnością siebie zapyta - Iza powiedz mi tylko, czy u ciebie wszystko jest okej.

Iza powie w 1247 odcinku "M jak miłość", że wszystko jest dobrze i będzie próbowała go wyprosić dając mu do zrozumienia, że ma dużo pracy. Artur będzie nadal próbował jakoś podtrzymać dialog i udaje mu się to, kiedy Iza pyta, co u niego. Mężczyzna z przyjemnością odpowiada.
- (...) może kiedyś, jeszcze nie teraz, jeszcze nie dziś... uda mi się w końcu o tobie zapomnieć - Później powie jej, że zawsze może na niego liczyć. Zaproponuje spotkanie, co spotka się z oschłą odmową, po której pożegna się z Izą i wyjdzie, by po chwili wrócić. Oznajmi jej jeszcze raz, że zawsze może na nim polegać.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza szaleje z zazdrości!

Iza ewidentnie nie chce utrzymywać kontaktów ze swoim byłym narzeczonym jak wyniknie z 1247 odcinka "M jak miłość". Jednakże co jeśli przy ostatnich kłótniach z Marcinem faktycznie będzie potrzebowała wsparcia? Artur raczej póki co nie ma na co liczyć. Dowiemy się więcej w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: