SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur bohaterem! Rogowski ratuje Marysię przed śmiercią

M jak miłość. Artur bohaterem! Rogowski ratuje Marysię przed śmiercią

13.08.2015, godz. 11:24
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Artur Rogowski (Robert Moskwa) jest gotów poświęcić życie dla Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Udowodni to w ''M jak miłość'' po wakacjach 2015, kiedy uratuje ją przed rozpędzonym samochodem Teresy (Dominika Łakomska). Kochanka lekarza będzie usiłowała zabić jego żonę, ale Rogowski na to nie pozwoli. Bohaterski czyn przepłaci zdrowiem... Co jeszcze wydarzy się w ''M jak miłość'' jesienią 2015?

"M jak miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 fanów serialu czekają sceny mrożące krew w żyłach. Teresa znów da się we znaki i doprowadzi do tragicznego wypadku. Kochanka Rogowskiego będzie usiłowała rozjechać Marysię rozpędzonym samochodem, ale Artur uratuje jej życie.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Chora psychicznie Teresa zaplanuje krwawą zemstę

Rogowski trafi prosto pod rozpędzony samochód Teresy i zostanie prawdziwym bohaterem. Niestety lekarz przepłaci to zdrowiem...

-Własnym ciałem bronię Marysię. Jestem wdzięczny Teresie, gdyby nie ona to nie zostałbym bohaterem. Cała Polska będzie wstrzymywać oddech. Będę jeździł na wózku inwalidzkim - powiedział Robert Moskwa w ''Pytaniu na Śniadanie''.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur Rogowski na wózku inwalidzkim po wypadku!

Czy Artur dojdzie do siebie i jeszcze kiedyś stanie na nogi? A może przez chorą psychicznie Teresę już zawsze będzie inwalidą? Odpowiedź poznamy jesienią w nowych odcinkach ''M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: