SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna Mucha ma dość sławy?

M jak miłość. Anna Mucha ma dość sławy?

23.07.2016, godz. 19:00
Anna Mucha
Anna Mucha foto:

Anna Mucha od 13 lat wciela się w rolę Madzi Marszałek w "M jak miłość", a fani dosłownie ją uwielbiają. Wygląda jednak na to, że aktorka ma już dość sławy i najchętniej unikałaby błysków fleszy! Kilka dni temu aktorka została przyłapana na mieście przez fotoreporterów i najwyraźniej jej się to nie spodobało. A co na to fani Magdy z "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anna Mucha, którą doskonale znacie z roli Madzi w "M jak miłość" jest już zmęczona sławą? Serial oglądają miliony widzów, a to znaczy, że gwiazda jest rozpoznawana dosłownie na każdym kroku! Nic więc dziwnego, że fotoreporterzy starają się uchwycić choć kilka klatek dokumentujących jej życie poza planem "M jak miłość".

Paparazzi śledzący gwiazdy to norma! Wiecie o tym choćby z serialu "Druga szansa", w którym Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) nie mogła się od nich opędzić. Można by więc powiedzieć, że aktorki powinny być przyzwyczajone do takich sytuacji. Tym razem jednak Anna Mucha umieściła w sieci wpis, w którym dała jasno do zrozumienia, że jej się to nie podoba.

Zobacz: M jak miłość. Prace na planie M jak miłość przerwane! Aktorzy pojechali na wakacje

Fani Madzi z "M jak miłość" szybko jednak zauważyli, że sama się na to pisała decydijąc się na zawód aktorki. A jej popularność to przecież dobra wróżba dla dalszej kariery!

"Taki masz zawód... Na całym świecie tak jest... To tez ich praca"
"Takie "ryzyko" zawodu. Pani ma taki zawód a oni taki. Nie oni to kto inny by zrobił to samo. Kazdy musi z czegoś żyć" - komentowali internauci. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Łukasz Zając
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: