SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna Mucha i Krystian Wieczorek mają romans?

M jak miłość. Anna Mucha i Krystian Wieczorek mają romans?

23.06.2017, godz. 16:45
M jak miłość odcinek 1268, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1268, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Anna Mucha i Krystian Wieczorek mają romans? Mają! Ale tylko na planie "M jak miłość"! Ekranowa Madzia i Andrzej są sobie bardzo bliscy i w nowych odcinkach po wakacjach 2017 zrobi się jeszcze goręcej. Nie ma się jednak co doszukiwać podtekstów i plotkować o ich prywatnych relacjach. Anna Mucha ma męża, a jej ekranowy kochanek żonę - którą z resztą poznał na planie "M jak miłość".

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Wiele wskazuje na to, że Anna Mucha i Krystian Wieczorek będą razem w "M jak miłość" po wakacjach 2017! Między Magdą i Andrzejem robi się coraz goręcej.

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda zamieszka z Andrzejem?

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Chodakowska rozwiedzie się z Olkiem (Maurycy Popiel) i będzie gotowa na nowy związek, a Andrzej jest dla niej świetną partią!

Budzyński wspierał przyjaciółkę w jej sercowych dylematach i przeprowadził z nią wiele szczerych rozmów. Poza tym sam jest świeżo po rozwodzie z Martą (Dominika Ostałowska). Na dodatek zakochani pracują razem i mają wspólnych znajomych - prawda, że byliby idealną parą?

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Podobnego rozwoju wydarzeń jednak nie ma się co doszukiwać w prywatnym życiu aktorów. Marcel Sora jest ukochanym mężem Anny Muchy, a Krystian Wieczorek rok temu poślubił Marię Szafirską, którą z resztą poznał na planie "eMki".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: