SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna Mucha będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy

M jak miłość. Anna Mucha będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy

10.10.2016, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha) foto:

Anna Mucha jest wykończona! Praca na planie "M jak miłość" i na deskach teatru obija się na jej zdrowiu. Serialowa Magda Chodakowska zniknie z ekranów TVP2? W miniony weekend aktorka trafiła do szpitala i wygląda na to, że będzie teraz potrzebować czasu na regenerację. Spektakl na który nie dojechała przełożono na grudzień. Możliwe, że prace na planie "M jak miłość" z jej udziałem także zostaną wstrzymane na jakiś czas...

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Anna Mucha dużo pracuje i nie zwalnia tempa. Jest aktorką i mamą dwójki małych urwisów. W jej przypadku można spokojnie mówić o pracy na kilka etatów i wzorowym macierzyństwie. Aktorka ukrywa zmęczenie, ale organizm przestaje sobie radzić z nadmiarem pracy. W weekend Anna Mucha nie dotarła na spektakl w Gorzowie, bo zasłabła i trafiła do szpitala.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Jak dowiedział się "Super Express" serialowej Madzi z "M jak miłość" podano kroplówkę. Po wstępnych badaniach wydaje się, że jej organizm jest wycieńczony. Brak mu minerałów, a sama aktorka jest po prostu przemęczona. - Teraz Ania dochodzi do siebie, ale będzie musiała przeprowadzić wiele badań, by się dowiedzieć, czy z jej zdrowiem nie dzieje się coś poważniejszego - powiedział przyjaciel aktorki.

A co z jej rolą w "M jak miłość"? Spektakl przełożono na grudzień, ale możliwe, że prace na planie z jej udziałem także zostaną wstrzymane. Na szczęście serial jest kręcony z dużym wyprzedzeniem. Możliwe więc, że fani nawet nie zarejestrują faktu, że aktorka musiała zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: