SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna i Werner nigdy nie wezmą ślubu. Ich związek czeka kryzys?

M jak miłość. Anna i Werner nigdy nie wezmą ślubu. Ich związek czeka kryzys?

31.01.2016, godz. 12:50
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub Anny (Tamara Arciuch) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) z "M jak miłość" nie doszedł do skutku. Dzień przed uroczystością zakochani zdecydowali, że wcale nie chcą się pobrać. Miłość, która ich łączy wystarczy, by tworzyli zgrany, szczęśliwy związek. Ale czy tak będzie zawsze? Jacek Kopczyński przyznaje, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Annę i Wernera czekają kryzysy...

Anna i Adam Werner mieli wziąć ślub w 1182 odcinku "M jak miłość". Seria pechowych zdarzeń uświadomiła im jednak, że wcale nie chcą się pobrać. Zgodnie doszli do wniosku, że się kochają, chcą być razem aż do śmierci, ale obrączki i przysięga małżeńska to nie dla nich.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek wezmą ślub? Lucjan namówi Franka, żeby się ożenił

Od tamtej pory ich związek wciąż się rozwija. W 1191 odcinku "M jak miłość" Adam poprosił nawet ukochanę, by mógł razem z nią zamieszkać w siedlisku. Przeprowadzka do Grabiny sprawiła, że kochankowie są ze sobą jeszcze bliżej. Adam opuszcza Annę tylko wtedy kiedy musi być w kancelarii w Warszawie. Po pracy zawsze jednak pędzi do siedliska do ukochanej.

Jacek Kopczyński w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" przyznał, że o ślubie Anny i Wernera nie może być już mowy. Widzowie "M jak miłość" muszą się przygotować jednak na to, że tę parę czeka jeszcze wiele miłosnych zawirowań.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

- Dogadaliśmy się, że można żyć bez ślubu, więc będziemy sobie fajnie żyli, na zmianę przyciągając się i odpychając - powiedział aktor. A jego słowa sugerują, że Annę i Adama wcześniej czy później dopadnie kryzys w związku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: