SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aneta nie da się spławić i zniszczy małżeństwo Chodakowskich

M jak miłość. Aneta nie da się spławić i zniszczy małżeństwo Chodakowskich

10.03.2017, godz. 17:50
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1289, Aneta (Ilona Lewandowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Olek (Maurycy Popiel) pożałuje romansu z Anetą (Ilona Lewandowska) i zerwie z kochanką, ale na naprawianie błędów z przeszłości będzie już za późno. W nowych odcinkach "M jak miłość" Kryńska nie pogodzi się z rozstaniem i będzie uprzykrzać życie Olkowi. O jego życiu na boku oczywiście dowie się Madzia (Anna Mucha), a to może być równoznaczne z rozwodem Chodakowskich.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W 1292 odcinku "M jak miłość" po męskiej rozmowie z Andrzejem (Krystian Wieczorek), Olek postanowi walczyć o rodzinę i rzuci kochankę. Powrót do normalnego życia nie będzie jednak taki prosty.

Zobacz: M jak miłość. Kochanka Olka odwiedzi Magdę

Wiadomo już, że w 1292 odcinku "M jak miłość" Chodakowski spotka się z kochanką, żeby ją rzucić. Tymczasem Aneta nie będzie mogła się z tym pogodzić i zacznie go namiętnie całować. Lekarz będzie chciał się całkowicie od niej odciąć.

Właśnie dlatego zrezygnuje z kontraktu w Kuwejcie i na stałe wróci do Warszawy. Problem jednak nie zniknie. Jego kochanka także pojawi się w Polsce, żeby o niego walczyć.

Przeczytaj: M jak miłość. Męska rozmowa Andrzeja i Olka

Co zrobi Olek? Czy uda mu się ukryć przed żoną romans, którego dopuścił się za granicą? To nie będzie takie proste. Jest pewne, że Aneta będzie robić dosłownie wszystko, żeby odzyskać ukochanego. Możliwe, że Chodakowska tego nie zniesie i po wielu miłosnych zawirowaniach zwyczajnie zdecyduje się na rozwód i samotne macierzyństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: