SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zdradza Magdę! Oto Aneta

M jak miłość. Olek zdradza Magdę! Oto Aneta

18.02.2017, godz. 09:20
M jak miłość Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość Aneta (Ilona Lewandowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Do obsady "M jak miłość" zaczynają dołączać nowi aktorzy, w tym Ilona Lewandowska, która grała już w serialu "Przyjaciółki". Tym razem odegra postać kochanki Olka (Maurycy Popiel)! Czyli jednak, Chodakowski rzeczywiście będzie miał romans. Co jeszcze zdradzili aktorzy w kulisach serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Olek faktycznie zainteresował się inną kobietą! Okaże się być nią piękna Aneta, z którą Chodakowski najprawdopodoniej zdradza Magdę (Anna Mucha). To skandal, wziąwszy pod uwagę fakt, że ponoć wyjechał za granicę zarabiać dla rodziny, a nie flirtować za plecami swojej żony!

Zobacz: M jak miłość. Jakub Karski skradnie serce Agnieszki?

- Rola w takim popularnym serialu jakim jest "M jak miłość", to jest marzenie wielu aktorów i aktorek (...) - mówi Ilona Lewandowska w kulisach serialu "M jak miłość" - Gram postać Anety, która z pewnością nie przypadnie do hustu Madzi, ponieważ za bardzo przypadła do gustu Olkowi. Mam nadzieję, że mimo wszystko przypadnie do gustu widzom.

Czujemy, że może być z tym ciężko! Wdzowie uwielbiają Magdę, więc odgrywanie roli kobiety, która zabiera jej męża, raczej nie przysporzy Anecie fanów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: