SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andżelika Piechowiak wzięła ślub w tajemnicy! Mirka z M jak miłość wyszła za mąż za granicą

M jak miłość. Andżelika Piechowiak wzięła ślub w tajemnicy! Mirka z M jak miłość wyszła za mąż za granicą

26.09.2016, godz. 11:12
Andżelika Piechowiak, Rafał Olejniczak
Andżelika Piechowiak, Rafał Olejniczak foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Andżelika Piechowiak, aktorka znana z roli Mirki w serialu "M jak miłość", już po ślubie! Kilka dni temu gwiazda "M jak miłość" w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż za swojego ukochanego, dziennikarza i fotografa Rafała Olejniczka. Ślub Andżeliki Piechowiak i Rafała Olejniczaka odbył się za granicą. Po skromnej uroczystości nowożeńcy wyjechali w podróż poślubną na Hawaje.

Andżelika Piechowiak nie należy do aktorek, które brylują na czerwonym dywanie i chwalą się w internecie wydarzeniami ze swojego życia prywatnego. Właśnie dlatego serialowa Mirka z "M jak miłość" szykowała się do ślubu w tajemnicy przed wszystkimi. O tym, że wychodzi za mąż za Rafała Olejniczka wiedzieli tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek weźmie ślub po narodzinach dziecka

Zakochanym zależało bowiem na cichym, skromnym ślubie. Ich marzenie spełniło się kilka dni temu. Jak podaje magazyn "Dobry Tydzień" Andżelika Piechowak i Rafał Olejniczak powiedzieli sobie "tak" za granicą. Od niespełna tygodnia odpoczywają na Hawajach w swojej podróży poślubnej.

"Aloha :)! W końcu moje wyczekane, upragnione wakacje:) Słońce, ocean i żadnych obowiązków... Cudownie:)!" - napisała Mirka z "M jak miłość" na swoim profilu na Facebooku na jedynym zdjęciu z podróży poślubnej jakie zamieściła.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta Juras w ciąży! Mikołaj Roznerski cieszy się z drugiego dziecka byłej dziewczyny

Andżelika Piechowiak i Rafał Olejniczak są parą od ponad pięciu lat. Wcześniej gwiazda "M jak miłość" spotykała się z aktorem Michałem Lesieniem. Były nawet zaręczyny i ślubne plany jednak Andżelika Piechowiak zakończyła ten związek gdy w 2011 roku jej partner wdał się w awanturę z policjantami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: