SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek trenuje Marzenkę. Tomasz Oświeciński dba o formę aktorów z M jak miłość

M jak miłość. Andrzejek trenuje Marzenkę. Tomasz Oświeciński dba o formę aktorów z M jak miłość

22.03.2016, godz. 18:30
M jak miłość, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

Tomasz Oświeciński niedawno dołączył do obsady serialu "M jak miłość" jako Andrzejek. Mężczyzna uwodzi serialową Marzenkę, czyli Olgę Szomańską, ale aktorzy mają ze sobą do czynienia nie tylko na planie. Serialowy Andrzejek i Marzenka z "M jak miłość" spotykają się na siłowni. Aktor, który od lat jest trenerem personalnym gwiazd dba o formę koleżanki z pracy. To dzięki niemu Olga Szomańska zgubiła już 5 kilogramów!

W serialu "M jak miłość" od niedawna gra Tomasz Oświeciński. Siłacz jest trenerem personalnym gwiazd, który od niedawna spędza się w roli aktora.

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

-Sport w moim życiu zajmuje pierwsze miejsce. Trenuję od 5 klasy szkoły podstawowej. Większość aktorów, których znam z planu przywiązuje wagę do diety. Aktorom ciężko trzymać się planu diety w pracy. Ja mam na to rozwiązanie i zabieram posiłki ze sobą - powiedział Tomasz Oświeciński w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Okazuje się, że jedną z jego podopiecznych na sali treningowej jest właśnie serialowa Marzenka, czyli jego ekranowa partnerka -Ja się Tomka posłuchałam i schudłam 5 kilogramów - przyznała z dumą aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek trenerem fitnessu w siedlisku w Grabinie

Nie tylko Andrzejek i Marzenka z "M jak miłość" dbają o formę. -Ćwiczenie i zdrowie odżywania się to mój tryb życia - zapewnia serialowa Kinga, czyli Katarzyna Cichopek, a jej zdanie podzieliła Barbara Kurdej-Szatan.

Jest tylko jeden wyjątek. Madzia, czyli Anna Mucha nie przywiązuje uwagi do diety i zajada się tym, co uwielbia -Ja nie przywiązuje wagi do diety. To waga przywiązuje się do mnie - żartuje gwiazda.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: /Foto Olimpik/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: