SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek ojcem. Tomasz Oświeciński pochwalił się córką Mają

M jak miłość. Andrzejek ojcem. Tomasz Oświeciński pochwalił się córką Mają

02.04.2016, godz. 14:08
Tomasz Oświeciński i jego córka Maja w programie Pytanie na śniadanie
Tomasz Oświeciński i jego córka Maja w programie Pytanie na śniadanie foto: TVN/X-NEWS, MTL Maxfilm

Tomasz Oświeciński, umieśniony Andrzejek w "M jak miłość", który jest trenerem personalnym aktorów filmowych dziś sam powoli staje się gwiazdą. Postać Andrzejka, bohatera "M jak miłość" czułego, wrażliwego i ciepłego boksera podbija serca widzów. Tomasz Oświeciński prywatnie jest kochającym ojcem 6-letniej Mai. Córka Tomasza Oświecińskiego też jest aktorką. Gra Julkę Nowak w "Na Wspólnej".

Tomasz Oświeciński w "M jak miłość" gra Andrzejka, boksera, dozorcę z siedliska Anny w Grabinie, ukochanego Marzenki (Olga Szomańska) i przyjaciela Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski).

Patrz: M jak miłość. Andrzejek trenerem fitnessu w siedlisku w Grabinie

Umieśniony siłacz dołączył do obsady "M jak miłość" zaledwie kilka miesięcy, ale już jest ulubieńcem widzów. Nic dziwnego, bo Andrzejek to mężczyzna o dobrym sercu. Zawsze służy innym pomocą. Świata nie widzi poza swoją Marzenką, a do tego opiekuje się porzuconą przed brata bratową Jolą (Gabriela Oberbek) i jej córką Jolą.

Prywatnie Tomasz Oświeciński jest kochającym ojcem 6-letniej Mai. W programie "Pytanie na śniadanie" serialowy Andrzejek pierwszy raz pokazał się z córką, która tak jak on jest aktorką. Od ponad dwóch lat Maja Oświecińska gra Julkę Nowak, córkę Igora (Kuba Wesołowski) w "Na Wspólnej".

Przeczytaj: M jak miłość. Ula w ciąży?! Franek będzie ojcem dziecka Uli?

Kiedy Tomasza Oświeciński schodzi z planu "M jak miłość" cały swój wolny czas poświęca córce. Chodzą na spacery po parkach gdzie oboje trenują, a nawet na siłownię. Bo Andrzejek z "M jak miłość" już uczy 6-latkę boksu.

- Moja kochana córeczka to najlepsza rzecz jaka mi wyszła w życiu. Zawsze chciałem mieć córkę. Lubimy ze sobą przebywać, lubimy sport. Oboje gramy w serialach. Maja widziała mnie często w telewizji i chciała być aktorką. Często sobie ćwiczymy aktorskie sztuczki - przyznał siłacz z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: