SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej Młynarczyk nie wstydzi się wiary w Boga - WIDEO

M jak miłość. Andrzej Młynarczyk nie wstydzi się wiary w Boga - WIDEO

07.06.2016, godz. 17:30
M jak miłość odcinek 1095 Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1095 Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Andrzej Młynarczyk niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale zrobił wyjątek dla swoich fanów. Tomek Chodakowski z "M jak miłość" prywatnie jest osobą wierzącą i praktykującą. Aktor z zdradził, że właśnie Bogu zawdzięcza powodzenie w życiu uczuciowym i zawodowym. Serialowy policjant z "M jak miłość" nie wstydzi mówić na głos o swoich przekonaniach religijnych.

Andrzej Młynarczyk głęboko wierzy w Boga i jest przekonany, że to właśnie jego nadprzyrodzonej mocy zawdzięcza wszystko co ma. Ukochana partnerka, sukcesy w pracy i otaczający go dobrzy ludzie - to wszystko sprawka wiary.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

- Moja otwartość na wiarę wynika z potrzeby serca. Wiara jest dla mnie bardzo ważna, nie wstydzę się tego. Na pewno jest to część we mnie intymna i ważna. Wiem, że z tego wynika wszystko. Tu się zaczyna. Jeśli będę miał sukcesy na polu wiary, będę miał sukcesy na polu zawodowym, prywatnym - powiedział szczerze Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Tomek rozśmiesza Joasię do łez. Jaki jest Andrzej Młynarczyk prywatnie na planie M jak miłość? - WIDEO

Serialowy Tomek jest skromnym mężczyzną. Aktor dba o rozwój duchowy i właśnie dzięki temu nie zachłysnął się sławą. Mimo tego, że jest osobą rozpoznawalną, żyje jak każdy z nas! -Prywatnie nadal jestem tym samym facetem, ale zawodowo czuję, że jestem na dobrej drodze. Jestem ugruntowanym aktorem - powiedział skromnie ale stanowczo Chodakowski z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: