SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej Młynarczyk chodzi na lekcje śpiewu. Tomek z M jak miłość nagra płytę

M jak miłość. Andrzej Młynarczyk chodzi na lekcje śpiewu. Tomek z M jak miłość nagra płytę

12.06.2016, godz. 14:15
M jak miłość. Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Andrzej Młynarczyk (36 l.), czyli Tomek z "M jak miłość" ma pasję, o której chyba nie wiedzą nawet najwierniejsi widzowie serialu. Aktor od niedawna uczęszcza na lekcje śpiewu. A wszystko po to, by zrealizować swoje największe marzenie i w przyszłości nagrać płytę. Trzeba przyznać, że głęboki, intrygujący głos Andrzeja Młynarczyka doskonale nadaje się do śpiewania.

Andrzej Młynarczyk rzadko mówi o sobie w wywiadach, ale w "Kulisach serialu M jak miłość" zrobił wyjątek. Aktor postanowił zdradzić widzom "M jak miłość" kilka swoich tajemnic. O pracy z Andrzejem Młynarczykiem opowiedziała także Barbara Kurdej-Szatan, która w serialu jest gra Joasię, ukochaną Tomka Chodakowskiego.

Patrz: M jak miłość. Ślub Andrzeja Młynarczyka. Projektantka wnętrz Eliza Ziemińska będzie żoną aktora

To właśnie ona ujawniła, że Andrzej Młynarczyk marzy o tym, by nagrać płytę i oprócz aktorstwa spróbować także kariery wokalnej. - Andrzej uwielbia sobie podśpiewywać na planie. Mówi, że chciałby nagrać płytę. Często śpiewa i czeka na moją opinię. To jest bardzo zabawne. Zaczął chodzić na lekcje śpiewu, dlatego trzymam za niego mocno kciuki - powiedziała Kurdej-Szatan.

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska biorą ślub

Serialowy Tomek z "M jak miłość" bardzo poważnie podchodzi do śpiewania, dlatego zanim wejdzie do studia nagrań chce się starannie przygotować.

- Zawsze mi mówiono, że powinienem śpiewać. Postanowiłem, że się do tego przymierzę się do tego. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę, że we mnie są takie dwie sfery - pierwsza to jest taka bardzo otwarta na ludzi, ale jest ta druga strona - szalenie intymna, prywatna. Ten spokój, tę ciszę bardzo sobie cenię - stwierdził Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie "KULISY serialu M jak miłość" o Andrzeju Młynarczyku >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: