SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Eliza Ziemińska będzie jego żoną

M jak miłość. Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Eliza Ziemińska będzie jego żoną

24.04.2016, godz. 12:00
Andrzej Młynarczyk, Eliza Ziemińska
Andrzej Młynarczyk, Eliza Ziemińska foto:

Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Tomek Chodakowski z "M jak miłość" oświadczył się Joasi (Barabra Kurdej-Szatan), ale nie tylko on. Aktor, który wciela się w postać Tomka też planuje ślub! W weekendowym wydaniu "Pytania na śniadanie" Andrzej Młynarczyk opowiedział o szczegółach zaręczyn. Żoną Andrzeja Młynarczyka będzie jego dziewczyna Eliza Ziemińska.

Andrzej Młynarczyk na ekranie jest w plątany w sercowe zawirowania między Asią i Agnieszką (Magdalena Walach), ale na szczęście jego życie prywatne to zupełne przeciwieństwo losów Tomka Chodakowskiego.

Zobacz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Aktor pojawił się w weekendowym wydaniu "Pytania na Śniadanie", żeby opowiedzieć o dalszych losach swojego bohatera, ale prowadząca zaskoczyła go pytaniem o jego własne zaręczyny. Andrzej Młynarczyk opowiedział widzom TVP2, jak oświadczył się ukochanej Elizie.

- Poznaliśmy się w kościele. Całą historię opowiem kiedy indziej. Ale wiedziałem, że to będzie to samo miejsce. To było tuż przed Bożym Narodzeniem - powiedział serialowy Tomek z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia nigdy nie zaufa Tomkowi

Andrzej jest szalenie zakochany w partnerce, która jest kobietą wielu talentów. Jest projektantką wnętrz i dziennikarką, a serialowy Chodakowski po prostu ją podziwia! Data ślubu niestety jest jeszcze tajemnicą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: