SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej i Janka z M jak miłość prywatnie są blisko! Co ich łączy?

M jak miłość. Andrzej i Janka z M jak miłość prywatnie są blisko! Co ich łączy?

10.08.2015, godz. 09:08
Krystian Wieczorek, Joanna Osyda
Krystian Wieczorek, Joanna Osyda na otwarciu sklepu aktora "Garaaż - smary, opary oraz częsci zamienne" w Łodzi foto: EAST NEWS

Krystian Wieczorek, aktor z "M jak miłość", w zeszłym miesiącu w Łodzi razem z ojcem Januszem ich sklep "Garaaż - smary, opary oraz części zamienne". Na uroczystym otwarciu sklepu Wieczorka obok niego pojawiła się Joanna Osyda, czyli Janka z "M jak miłość". I od razu zaczęły krążyć plotki, że gwiazdy "M jak miłość" prywatnie nie są tylko przyjaciółmi. Czy Krystiana Wieczorka i Joannę Osydę łączy coś więcej?

 

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2015 od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Sklep Krystian Wieczorka i jego ojca Janusza w Łodzi, który mieści się w klimatycznym części miasta Off Piotrowska nie powstałaby gdyby nie Joanna Osyda. Bo zapewne mało fanów "M jak miłość" wie, że prywatnie serialowych Andrzeja i Jankę łączy bliska przyjaźń.

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek ma nową dziewczynę? Z kim spotyka się spotyka?

Gdzie w Łodzi jest sklep Krystiana Wieczorka?

To właśnie dzięki przyjaciółce z planu Krystian Wieczorek zdecydował się na otwarcie sklepu właśnie w Łodzi i właśnie w tym miejscu. Przez długi czas szukał lokalizacji z duszą. Wiedział, że na pewno nie będzie to Warszawa, bo nie czuje się dobrze z stolicy.

- Przyjechałem tutaj kiedyś z Joasią Osydą. Ona jest tutaj w Łodzi jakoś zakotwiczona i rok temu zaprosiła mnie na kawę właśnie na Off Piotrowska.  Powiedziałem wtedy "co za fantastyczne miejsce". Bo dopiero wtedy to miejsce zaczęło działać - powiedział Krystian Wieczorek w wywiadzie dla fakt.pl.

Aktor z "M jak miłość" od razu poczuł, że w starej parowozowni i garażu znalazł miejsce gdzie chce otworzyć jakiś biznes ze swoim ojcem Januszem. Zależało im na tym, by wypuścić na rynek własną markę, żeby to było coś wyjątkowego. I tak po ponad roku otworzył "Garaaż - smary, opary oraz częsci zamienne".

Wszystkie towary w sklepie Krystiana Wieczorka są projektowane przez aktora i jego ojca i produkowane na zamówienie. Co moża kupić w "Garaażu"? Oryginale perfumy dla pań i panów, kosmetyki, świece, meble, a także wykonane z czekolady narzędzia.

Patrz: M jak miłość. Sensacja! Joanna Osyda odejdzie z M jak miłość

Krystian Wieczorek właśnie rozpoczął nowy etap w swoim życiu, ale jak zapewnił już nie raz nie rzuca roli w "M jak miłość". W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2015 w życiu Andrzeja Budzyńskiego też zajdą istotne zmiany. Razem z Martą (Dominika Ostałowska) będą próbowali ratować swoje małżeństwo na terapii dla par.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: