SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aleksandra zaborczą matką! Kontroluje życie Marcina i Olka

M jak miłość. Aleksandra zaborczą matką! Kontroluje życie Marcina i Olka

24.05.2016, godz. 16:45
M jak miłość odc. 1043. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odc. 1043. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" są już dorośli i mają własne rodziny, ale to nie znaczy, że Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) ich nie kontroluje. Matka braci Chodakowskich ma synów na oku i próbuje ingerować w ich życie miłosne i zawodowe. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Aleksandra zacznie traktować swoje dzieci jak dorosłych mężczyzn? Małgorzata Pieczyńska w "Kulisach serialu M jak miłość" broni swojej bohaterki.

W "M jak miłość" Aleksandra jest kochaną matką i babcią, ale czasem przesadza z opiekuńczością i wpycha nos w nie swoje sprawy.

Zobacz: M jak miłość. Kinga ma dość małżeństwa z Piotrkiem. Szokujące kulisy M jak miłość - WIDEO

Z okazji zbliżającego się dnia matki Małgorzata Pieczyńska zdradziła, że daje swojej bohaterce wiele z siebie poza czepliwością i kontrolą, która widzom rzuca się w oczy. - Nawet jeżeli za bardzo się wtrąca. Chce za swoje dzieci przeżyć swoje życie. Bronię jej przy pomocy poczucia humoru, emocji i miłości jaką darzy synów i dobrych intencji - powiedziała aktorka w "Kulisach M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia, Tomek i Agnieszka zamieszkają razem w nowym sezonie M jak miłość?

Aleksandra ma na oku Marcina i Olka. Kontroluje ich życie zawodowe i miłosne. Wspiera ich i często o sobie przypomina. Taka mama to skarb, ale dla młodych Chodakowskich czasem bywa męcząca. Szczególnie teraz, gdy jej małżeństwo się sypie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: