SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł zatrudni młodą asystentkę. Co na to Ala?

M jak miłość. Paweł zatrudni młodą asystentkę. Co na to Ala?

02.01.2017, godz. 08:54
M jak miłość odcinek 1266, Julia (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1266, Julia (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Niedługo w "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) znów będzie miała powody do zazdrości. Paweł (Rafał Mroczek) zatrudni uroczą asystentkę! Julia (Joanna Kuberska) będzie piękna, młoda i chętna do pracy, ale na swoim koncie będzie miała też kilka problemów, które Zduński pomoże jej rozwiązać. Coś nam mówi, że Ala i Julka nie będą za sobą przepadać. Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1266 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł Zduński rozkręca biznes w Warszawie, ale sam nie daje rady. Mąż Ali już jakiś czas temu rozważał zatrudnienie asystentki, ale Magda (Anna Mucha) wybrała pracę w kancelarii.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zawiedziony Izą. To koniec ich miłości

W 1266 odcinku "M jak miłość" po długich poszukiwaniach, Paweł w końcu znajdzie diament! Julia dołączy do zespołu początkującego przedsiębiorcy i od razu zadziała Ali na nerwy.

Zduńska nie będzie zachwycona, gdy zobaczy uroczą, piękną blondynkę, która być może w przyszłości skradnie serce jej męża! Ala będzie jednak udawać niewzruszoną i jeszcze w tym samym odcinku "M jak miłość" wyjedzie z córką z Warszawy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula przejmie nadzór nad siedliskiem

Tymczasem Paweł zaprzyjaźni się z Julką i dowie się o jej problemach. Jednym z nich będzie wykorzystujący ją partner. Zduński pomoże dziewczynie uwolnić się z toksycznego związku. Czy to będzie początek ich płomiennego romansu? Dowiemy się w 2017 roku w "M jak miłość"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: