SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aktorzy z M jak miłość kontra gwiazdy Rancza w Kocham Cię, Polsko

M jak miłość. Aktorzy z M jak miłość kontra gwiazdy Rancza w Kocham Cię, Polsko

12.03.2016, godz. 09:10
Kocham Cię, Polsko! Teresa Lipowska, Andrzej Młynarczyk i Mikołaj Roznerski z M jak miłość
Kocham Cię, Polsko! Teresa Lipowska, Andrzej Młynarczyk i Mikołaj Roznerski z M jak miłość foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Aktorzy z "M jak miłość" w programie "Kocham Cię, Polsko"! Teresa Lipowska, Mikołaj Roznerski i Andrzej Młynarczyk biorą udział w rywalizacji z gwiazdami serialu "Ranczo" - Cezarym Żakiem, Martą Chodorowską i Bogdanem Kalusem. Ich zacięta walkę widzowie zobaczą w 2 odcinku "Kocham Cię, Polsko", którego emisja w sobotę, 12.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2. W "Za kulisami M jak miłość" aktorzy podzielili się wrażeniami z udziału w show.

"Kocham Cię, Polsko" odcinek 2 z aktorami "M jak miłość" i "Ranczo" - sobota, 12.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ekipa "M jak miłość" po raz pierwszy występuje razem w programie rozrywkowym w tym składzie. W 2 odcinku "Kocham Cię, Polsko" drużunę "M jak miłość" będą stanowić Teresa Lipowska, Mikołaj Roznerski i Andrzej Młynarczyk.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza nie żyje?! Zwłoki Izy wyłowione z Wisły

Ich kapitanem zostanie Maciej Musiał. Przeciwnikami będą z kolei aktorzy z "Rancza" - Cezary Żak, Marta Chodorowska i Bogdan Kalus. W roli prowadzącej jak zawsze Barbara Kurdej-Szatan, czyli serialowa Joasia z "M jak miłość". Ponieważ program był nagrywany już kilka tygodni temu, to w "Kulisach serialu M jak miłość" gwiazdy opowiedziały o tym, jak bawiły się na planie.

- Prowadząca się denerwuje, kapitanowie drużyn się denerwują, zawodnicy się bardzo denerwują. A ja jestem zupełnie spokojny. Nie boję się kompromitacji. Jak się skompromituję, to trudno. Nie jestem alfą i omegą przecież. Nie mogę przecież wszystkiego wiedzieć. Liczę na panią Teresę Lipowską poprzez doświadczenie zawodowe i życiowe - przyznał Mikołaj Roznerski.

Ale już po nagraniu 2 odcinka "Kocham Cię, Polsko" stwierdził, że wcale nie było tak trudno. - Nie wiedziałem tylko jednego. Znaczy wiedziałem, ale nie zdążyłem powiedzieć. Przede wszystkim to musi być show, więc staraliśmy się nie być nudni i dobrze się bawić! - dodał serialowy Marcin z "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Intryga Darka i jego matki wyjdzie na jaw. Natalka i Franek wypędzą Darka z domu Mostowiaków

Andrzej Młynarczyk w "Kocham Cię, Polsko" spotkał się ze swoją ukochaną z "M jak miłość". Ale nie mógł liczyć na Barbarę Kurdej-Szatan. Gospodyni programu każdą z drużyn traktowała sprawiedliwie. - Myślałem, że Baśka coś więcej nam pomoże na migi. Były jakieś znaki, ale nie wiem czy je dobrze wykorzystaliśmy - śmiał się serialowy Tomek.

Z kolei Teresa Lipowska podeszła do rywalizacji w "Kocham Cię, Polsko" zupełnie na luzie. - Jestem ozdobą tylko. Mam dwóch przystojnych, młodych, zdolnych, inteligentnych mężczyzn w drużynie, którzy będą za mnie robić. Ja jestem jako maskotka - stwierdziła rozbawiona Barbara z "M jak miłość".

W 2 odcinku "Kocham Cię, Polsko" widzów na pewno zaskoczy bojowe podejście Teresy Lipowskiej, która zarazi swoją drużynę energią, a w kwestiach spornych zawsze postawi na swoim. Barbara Kurdej-Szatan cały sercem będzie wspierała drużynę "M jak miłość", ale czy to oni wygrają? Wszystko wyjaśni się już w sobotę, 12 marca 2016, o godz. 20.05 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: