SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka uratuje związek Joasi i Tomka

M jak miłość. Agnieszka uratuje związek Joasi i Tomka

03.01.2017, godz. 21:30
M jak miłość, Josia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski)
M jak miłość, Josia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach), która do tej pory podkochiwała się w Tomku (Andrzej Młynarczyk) i miała nadzieję, że znów będą razem, tym razem stanie w obronie jego związku z Joasią (Barbara Kudej-Szatan). W premierowych odcinkach "M jak miłość" Jackowi (Jan Wieczorkowski) odbije! Biznesmen całkiem pijany powie przyjacielowi, że zakochał się w jego narzeczonej. Olszewska będzie próbowała załagodzić sytuację. Uda się? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Tomek cieszył się z przyjazdu przyjaciela do Polski i nie podejrzewał, że jego obecność narobi kłopotów jemu i Joasi! Dopiero Agnieszka zauważyła, że Jacek robi do Tarnowskiej maślane oczy i próbuje ją poderwać!

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

W premierowych odcinkach "M jak miłość" będzie tylko gorzej. Jacek - choć raz mu się to wymsknęło - wyzna Asi miłość. Ona jednak się go przestraszy, gdy dowie się, że biznesmen wykupił udziały w jej firmie, żeby uratować ją przed zwolnieniem.

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Agnieszka urządzi kolację dla znajomych. Asia i Tomek zjawią się na miejscu, a chwilę później dołączy do nich całkiem pijany Jacek i w końcu powie Tomkowi, co tak naprawdę myśli.

-Cholerny farciarz. Zawsze mi sprzed nosa zwijałeś najlepsze babki.
-Przesadzasz - odpowie poważnym tonem Tomek i wyprowadzi kumpla za drzwi, gdy ten po pijaku wyzna mu, że zakochał się w Asi!

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek pobije Jacka

-Walka z uczuciami jest trudną rzeczą. Agnieszka zauważyła, co dzieje się w sercu Jacka. Próbowała delikatnie zasugerować Jackowi, żeby zmienił obiekt westchnień, ale serce nie sługa - powiedziała serialowa Olszewska w premierowych "Kulisach serialu M jak miłość". Jej bohaterka stanie w obronie związku Joasi i Tomka, którzy wkrótce biorą ślub. Prokuratorka najwyraźniej pogodziła się z faktem, że straciła ukochanego Tomka... Inaczej przecież stanęłaby po stronie biznesmena, żeby móc potem zostać pocieszycielką Chodakowskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: