SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka przeprosi Joasię, że zabrała jej Tomka?

M jak miłość. Agnieszka przeprosi Joasię, że zabrała jej Tomka?

30.09.2016, godz. 12:19
M jak miłość odcinek 1242. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Karol (Tomasz Nosiński)
M jak miłość odcinek 1242. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Karol (Tomasz Nosiński) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość " ma wyrzuty sumienia, że rozdzieliła Tomka (Andrzej Młynarczyk) z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan)! W 1242 odcinku "M jak miłość" w szpitalu nad łóżeczkiem chorej Helenki (Ola Trojanowska) powie byłemu kochankowi i ojcu swojego dziecka, że musi zadzwonić do jego narzeczonej... i ją przeprosić! Za co dokładnie?

"M jak miłość" odcinek 1242 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Sytuacja w 1242 odcinku "M jak miłość" zaczyna robić się niepokojąco dwuznaczna! Joasia i Tomek będą musieli bardzo sobie nawzajem ufać, bo ich wierność zostaje wystawiona na próbę. Asia z Jackiem (Jan Wieczorkowski) w Austrii, Tomek z Agnieszką w szpitalu przy Helence... Dużo czasu osobno, dużo czasu razem z potencjalnie atrakcyjnymi partnerami. Jak to wszystko się potoczy i dlaczego Aga będzie chciała przeprosić Joannę?

Zobacz: M jak miłość. Monika i Górecki wyjadą razem do Sopotu

Podczas pobytu w szpitalu u Helenki w 1242 odcinku "M jak miłość" Agnieszka przypomni sobie o Joasi i o tym, że przez chorobę córki Tomek nie mógł jechać ze swoją ukochaną do Austrii. - Miałam zapytać wcześniej, ale... co tam u Asi? Jak ojciec?

- Podobno dobrze - odpowie Tomek. - Operacja się udała...

Agnieszka poczuje, że to dobry moment, by przyznać się przed Tomkiem co tak naprawdę czuje. - Będę musiała do niej zadzwonić. Przeprosić ją, podziękować... Nie dałabym rady sama. Byłam przerażona. Gdyby nie było ciebie przy mnie, to naprawdę nie wiem, co bym zrobiła.

Wychodzi na to, że Agnieszka zechce podziękować Joasi za wyrozumiałość wobec zaistniałej choroby Helenki i przeprosić za to, że Tomek nie może być teraz z nią. Jednak dziewczyna nie będzie samotna, bo w końcu jest przy niej Jacek. Później w szpitalu w tym samym 1242 odcinku "M jak miłość" Agnieszka wyzna Tomkowi:

- Tomek? Tylko nie zrozum mnie źle, proszę cię, bo ja wiem, że my już nigdy nie będziemy razem, nasze życia biegną już innymi torami, ale zawsze będę pamiętać, że byłeś miłością mojego życia i cieszę się, że z tej miłości udało się coś ocalić. Że mamy Helenkę. - Tomek bez słowa obejmie swoją byłą ukochaną ramieniem.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala narzeka na Pawła i nudne życie w Grabinie

Jak będzie wyglądała rozmowa pomiędzy dwiema kobietami Tomka? Czy faktycznie zobaczymy zdradę w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Więcej szczegółów z relacji Agi, Tomka, Jacka i Joasi już niebawem w "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: