SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Lekarze na start. Nowy medyczny serial w telewizji Puls

Lekarze na start. Nowy medyczny serial w telewizji Puls

20.07.2017, godz. 16:45
Lekarze na start
Serial jest tworzony przez Tadeusza Lampkę, odpowiedzialnego między innymi za "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale". foto: ARTRAMA/ materiały prasowe TVP1

W telewizji Puls powstanie nowy serial fabularny " Lekarze na start", który już jesienią zawalczy o względy telewizyjnego widza! Produkcją serialu zajmuje się Telewizja Puls, na ten moment trzecia najwieksza stacja komercyjna w naszym kraju oraz ARTRAMA należąca do Tadeusza Lampki, która jest odpowiedzialna takie hity jak "Na dobre i na złe", "Na sygnale", czy "Barwy szczęścia". Praca na planie ruszyła na poczatku lipca, a debiut serialu "Lekarze na start" zaplanowany jest na jesień tego roku na antenie TV PULS! Zobaczcie, co wiemy więcej!

"Lekarze na start" już po wakacjach w TV PULS!

Najnowsza serial TV PULS będzie pokazywać zmagania piątki absolwentów medycyny — Łukasza, Piotra, Dagi, Marty i Zuzy). Wszyscy z nich jednocześnie trafią do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie będą odbywać staż i starać się o rezydenturę na oddziale chirurgi, stawiać pierwsze diagnozy i przeprowadzać przeróżne zabiegi. Nie obejdzie się też bez pierwszych straconych pacjentów...

Zawodowe perypetie młodych lekarzy zaczną splatać się z życiowymi zawirowaniami, co spowoduje, że w tle nie zabraknie wątków miłosnych i tych bardziej sensacyjnych.

- Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, ktorą odsłaniać będziemy widzom stopniowo z odcinka na odcinek - powiedział pomysłodawca i scenarzysta serialu Robert Mąka.

Reżyserią zajęli się Grzegorz Lewandowski („Kryminalni”) oraz Sylwester Jakimow („Na dobre i na złe”). Dzięki nim w rolach głównych zobaczymy młode pokolenie aktorów: Dominikę Kryszczyńską, Marię Pawłowską, Zuzannę Grabowską, Filipa Gurłacza i Kamila Szeptyckiego, a ich mentorami będą nie kto inny jak Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz oczywiście Aldona Jankowska. Aspirujący na chirurgów absolwentów czeka bardzo wysoka poprzeczka do przeskoczenia!

- Tutaj nie liczy się, jakie mieliście oceny i kto pamięta w kolejnosci alfabetycznej wszystkie kości dłoni. Każdy kogo spotkacie na tych korytarzach wie więcej od was. Ja, pielęgniarki, ratownicy, nawet personel porzadkowy... Dlaczego? Bo więcej widział. Aktualnie jesteście jak ameby. Obserwujecie, uczycie się - ewoluujecie w coś wyższego. Jesli nie, pożegnamy się szybko... - tak nowych kolegów przywita doktor Katarzyna Konarska (Marta Król), która będzie obserwować pracę stażystów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: