SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Lekarze na start. Kto jest kim w nowym serialu?

Lekarze na start. Kto jest kim w nowym serialu?

28.07.2017, godz. 11:00
Lekarze na start
"Lekarze na start" to nowy serial telewizji Puls. foto: materiał prasowy

- Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą odsłaniać będziemy widzom stopniowo z odcinka na odcinek - powiedział pomysłodawca serialu "Lekarze na start". Kim są tytułowi lekarze? Jacy są? Przedstawiamy dokładne opisy bohaterów nowego serialu TV Puls, "Lekarze na start".

"Lekarze na start" już po wakacjach w TV PULS!

Piotrek Szuma (Kamil Szeptycki)

Kamil nie miał łatwo w życiu. Jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, przez co musiał wychowywać się wraz z bratem w domu dziecka. Ciężki chwile nauczyły go, żeby się nie poddawać i walczyć o swoje. Nie zrobiło jednakże z niego bezwzględnego potwora. Dzięki temu wszystkiemu Kamil wykształcił w sobie ogromne pokłady empatii. Zawsze stara się pomóc potrzebującym, na czym sam nie zawsze dobrze wychodzi. Oprócz tego jest stażystą o wielkim sercu, który oprócz pracy w szpitalu zajmuje się dodatkowo jazdą taksówką

Daga Stawska (Maria Pawłowska)

Daga podobnie jak Kamil nie miała łatwo w życiu. Pochodząca z małego miasta, biednej rodziny stażystka medycyny musiała sobie zawsze radzić sama, na dodatek mając na głowie siostrę-narkomankę. Przez to wszystko Daga stała się strasznie ambitna, momentami aż za bardzo, co doprowadza ją do oszukiwania kolegów tylko po to, by zdobywać jak najciekawsze przypadki, a co za tym idzie, największe doświadczenie.

Zuza Marciniak (Dominika Kryszczyńska)

Zuza jest przeciwieństwem poprzedniej dwójki - córka profesora Marciniaka (Marek Ślosarski), partnerka młodego zdolnego chirurga Krzysztofa Kiliana (Kamil Szklany) mogłaby mieć wszystko, jak na talerzu, ale walczy o to, by samej zapracować na swój sukces. Zrobi wszystko, by nikt nie ocenił jej umiejętności przez pryzmat znajomości i rodziny... Nawet, jeśli będzie oznaczało to ukrywanie swojego związku z Krzysztofem.

Łukasz Zbierski (Filip Gurłacz)
Typowy student - seks, alkohol i narkotyki. Łukasz nie stroni od dobrej zabawy, a nauka niewiele go interesuje. W końcu ma luksusowy apartament od taty. Przynajmniej z pozoru... Najwyraźniej również Zberski może się zmienić.

Marta Pociej (Zuzanna Grabowska)

Stażystka, która oprócz stałej nauki i pracy w szpitalu jest również samotną matką małego sześciolatka, Bruna. Dzięki różnym doświadczeniom życiowym Marta jest bardziej doświadczona od reszty stażystów i to właśnie ona zachowuje zimną krew, kiedy spokój jest najbardziej potrzebny. Zrobi wszystko dla dobra pacjenta, nawet jeśli oznacza to konflikt z szefem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: