SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Królowa jednej nocy. Kartal zdrajcą nie tylko na ekranie

Królowa jednej nocy. Kartal zdrajcą nie tylko na ekranie

19.10.2016, godz. 11:00
Murat Yilgrim
Murat Yilgrim foto: Facebook

Murat Yildirm, czyli Kartal z serialu "Królowa jednej nocy" ma wiele wspólnego z ekranowym bohaterem. Okazało się, że w życiu prywatnym również zdradził swoją żonę, a teraz słono za to zapłaci. Kim jest Murat Yildirm, Kartal, z "Kólowej jednej nocy" i z kim ma romans?

Serial "Królowa jednej nocy" od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.35 w TVP 1

37 letni Murat Yildirm urodził się jako syn wiejskiego nauczyciela i gospodyni domowej. Pod koniec szkoły podstawowej jego rodzina przenisoła się do Adana, dużego miasta rządzonego przez prawa gangu. Jako młody chłopak często uczestniczył w bójkach, jednakże tylko w samoobronie.

Zobacz: Wyklęci. Nowy serial TVP trafi na ekrany jesienią 2017. O czym będzie serial Wyklęci? - ZAPOWIEDŹ WIDEO

Kiedy Murat skończył 18 lat, przeniósł się do Istambułu i żył na własną rękę. Początkowo student inżynierii, muzyk, a przez zbieg okoliczności i przypadków został aktorem. Skończył trzyletnią szkołe aktorską. Jego kariera zaczynała się od reklam, drobnych ról, teatru, aż w końcu dostał pierwszą dużą rolę w 2006 roku w serialu "Firtina", gdzie pozanał swoją o rok młodszą od siebie żonę, Burcin Terzioglu. Byli uznawani za małżeństwo idealne aż przez osiem lat, do czasu, kiedy popełnił ten sam błąd, co grany przez niego Kartal z serialu "Królowa jednej nocy". Zdradził Burcin z aktorką Sinem Kobal, sporo młodszą od siebie aktorką. Jak się później okazało, dla niego był to tylko i wyłącznie przelotny romans, dla jego żony - powód do rozwodu. Burcin wpadła w depresję, ale ostatecznie żyje w szczęśliwym małżeństwie, a mottem samotnego do tej pory
Murata jest, jak podaje "Rewia":
- Nie ma miłości w moim życiu - mówi - Jest tylko praca. 
Pomimo tej wypowiedzi, Yildirm poświęca się swojemu bogu, ćwiczy, dobrze się odżywia i żyje według narzuconego sobie rygoru. Strasznie żałuje swojej zdradyi znajomi mówią, że w ten sposób pokutuje za rozpad małżeństwa.

Przeczytaj: Tak wygląda seks w serialach - ZDJĘCIA

Skoro historia Murata Yildrima jest tak podobna do historii Kartala z serialu "Królowa jednej nocy", to czy skończy się podobnie? Czy Kartal zostanie sam?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: