SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Koty i zaloty. Poznaj szczegóły serialu z Anną Dereszowską

Koty i zaloty. Poznaj szczegóły serialu z Anną Dereszowską

27.04.2017, godz. 14:16
Anna Dereszowska, Marcin Perchuć
Anna Dereszowska, Marcin Perchuć foto: Polsat

Anna Dereszowska zdradziła szczegóły nowego serialu Polsatu - "Koty i zaloty". Ta mini produkcja (odcinki skrócone) opowiada historię Kasi, którą aktorka osobiście jest całkowicie zachwycona! O czym jest serial "Koty i zaloty"? Co Anna Dereszowska mówi o pracy z kocimi aktorami na planie?

"Koty i zaloty" w niedziele, o godz. 17.40 w Polsacie

Anna Dereszowska oraz Marcin Perchuć odgrywają główne role w serialu "Koty i zaloty". Dwójka tak znanych aktorów wystąpi w miniserialu (odcinek trwa kilka minut), wraz z dwójką kotów i córką głównej bohaterki, Zuzą (Julka Paćko). Anna Dereszowka w serialu "Koty i zaloty" gra Kasię, zaś Marcin Perchuć nazywa się Paweł. Pomiędzy tą dwójką zaiskrzy, chociaż Anna w swojej roli będzie odrzucać z początku zalotnika z powodu swoich wcześniejszych doświadczeń. Co mówi aktorka o swojej postaci? Zdradziła Telemagazynowi:

- Kasia jest trzydziestoparoletnią singielką samotnie wychowującą córkę - Zuzę. Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że zauroczyłam się jej wyjątkową osobowością – jest typem życiowej optymistki. Nie ma potrzeby obsesyjnego kontrolowania życia, jest spontaniczna, otwarta na świat i ludzi, co sprawia, że cieszy się ogromną sympatią sąsiadów z kamienicy, do której się wprowadza. Jej, życiowy pośpiech i niekiedy roztrzepanie, dały możliwość zaistnienia wielu przezabawnych sytuacji… Kasi po prostu nie da się nie lubić (śmiech).

Zobacz: Koty i zaloty. Anna Dereszowska i Marcin Perchuć w nowym serialu Polsatu

Anna Dereszowska została również zapytana o koty, z którymi przyszł jej grać. W końcu te zwierzęta zazwyczaj wywołują skrajnie różne reakcje - albo kochasz albo nienawidzisz. 
- Niezmiennie intryguje mnie dualizm ich natury: z jednej strony darzą człowieka zaufaniem, szukają z nim bliskości i potrafią stworzyć wyjątkową wieź, z drugiej jednak to indywidualiści. Dlatego też nieprzecenioną rolę na planie serialu "Koty i zaloty" odgrywali behawioryści, którzy pomagali nam w pracy z trzema kocimi aktorami, dwoma, których zobaczymy na ekranie oraz dublerem. Choć mimo to, nawet wtedy bywało, że robiły co chciały – jak to koty (śmiech).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: