SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Kotka. Nowa telenowela w TV4 od 31 sierpnia. Maite Perroni i Daniel Arenas w rolach głównych

Kotka. Nowa telenowela w TV4 od 31 sierpnia. Maite Perroni i Daniel Arenas w rolach głównych

25.08.2015, godz. 16:15
Kotka (La Gata). Esmeralda (Maite Perroni)
Kotka (La Gata). Esmeralda (Maite Perroni) foto: TELEVISA

"Kotka" (La Gata) to kolejna latynoska nowość w TV4! Telenowela, w której główne role grają Maite Perroni, gwiazda "Nie igraj z aniołem" i Daniel Arenas, czyli Octavio z "Dzikiego serca" na pewno będzie hitem jesieni 2015! O czym jest "Kotka"? To historia miłości Esmeraldy, dziewczyny, która wychowuje się na wysypisku śmieci i Pabla, zamożnego mężczyzny. Klasyczny mezalians w telenoweli "Kotka" ma jednak drugą stronę. Bo tak naprawdę Esmeralda jest córką bogatego Fernanda de la Santa Cruz (Manuel Ojeda).

"Kotka" nowy serial w TV4 od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 16

Maite Perroni i Daniel Arenas w nowej telenoweli "Kotka" rozgrzeją serca widzów w długie jesienne wieczory. Meksykańska telenowela, która liczy 122 odcinki, była hitem w Amerce Południowej, więc ma spore szanse, by odnieść sukces także w Polsce.

O czym jest serial "Kotka"?


Esmeralda, nazywa przez wszystkich "Kotką", od dziecka żyje w nędzy na wysypisku śmieci.  Pozbawiona ojca i matki, nie wie kim byli jej rodzice i co się z nimi stało. Mieszka u oschłej i bezdusznej Rity (Pilar Pellicer), która posyła ją na ulicę, by żebrały i sprzedawały słodycze.

Wsparciem dla Esmeraldy jest garstka przyjaciół i mieszkająca w sąsiedztwie Leticia, zwana Jarochą, tancerka z kabaretu, wrażliwa i pełna radości kobieta, która pomaga jej jak tylko może i stara się ją chronić.

Esmeralda ma silny, buntowniczy charakter. Twarda szkoła życia zahartowała ją, ale nie pozbawiła jej wrażliwości, pogody ducha i życzliwości dla ludzi. Biedna sierota ze slumsów potrafi walczyć o swoje szczęście.

Najlepszym przyjacielem Esmeraldy jest Pablo, chłopiec z zamożnej rodziny, który jest wolny od uprzedzeń i wrażliwy na ubóstwo.

Z biegiem lat Esmeralda i Pablo zakochują się w sobie i w tajemnicy przed wszystkimi biorą ślub. Za namową ojca Agustina (Juan Verduzco) wyjeżdża na studia do Nowego Jorku. Tuż po jego wyjeździe Esmeralda odkrywa, że jest w ciąży. Rodzice Pabla skutecznie jednak rozdzielają ją z mężem, wmawiając synowi, że jego żona oczekuje dziecka innego mężczyzny.

Esmeralda rodzi bliźnięta - chłopczyka Pabla i dziewczynkę Leticię. W międzyczasie z więzienia wychodzi Fernando "El Silencioso", ojciec Esmeraldy. Szuka żony i córki, bowiem 20 lat wcześniej Agustin Martinez Negrete porwał małą Esmeraldę i oddał ją Ricie, a matka dziewczynki, Blanca, oszalała.

Kiedy wreszcie Fernando odnajduje rodzinę, postanawia oczyścić swoje imię i zemścić się na swoim wrogu. Nie mówi jednak Esmeraldzie, ze jest jej ojcem. Dziewczyna zamieszkuje razem z nim i jego żoną nie wiedząc, że tak naprawdę są jej biologicznymi rodzicami.

Esmeralda nie ma pojęcia, że intrygi Agustina nie tylko odebrały jej rodziców, ale także zmusiły do życia w nędzy. Przez ojca Pabla bowiem Fernando został niesłusznie oskarżony o zabójstwo i skazany na więzienie.

"Kotka" (La Gata) - bohaterowie, obsada, kto jest kim w serialu?


Maite Perroni jako Esmeralda Cruz
Daniel Arenas jako Pablo Martinez-Negrete
Laura Zapata jako Lorenza Martinez-Negrete, matka Pabla
Jorge Poza jako Mariano Martinez-Negrete, brat Pabla
Juan Verduzco jako Agustín Martínez Negrete, ojciec Pabla
Erika Buenfil jako Fela, czyli Blanca de la Santa Cruz, matka Esmeraldy
Manuel Ojeda jako Fernando de la Santa Cruz, ojciec Esmeraldy
Paloma Ruiz de Alda jako Monica Castaneda, niedoszła żona Pabla.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: