SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Kotka. Maite Perroni i Daniel Arenas w nowym serialu TV4. Kim są aktorzy z Kotki?

Kotka. Maite Perroni i Daniel Arenas w nowym serialu TV4. Kim są aktorzy z Kotki?

31.08.2015, godz. 15:00
Kotka (La Gata). Esmeralda (Maite Perroni)
Kotka (La Gata). Esmeralda (Maite Perroni) foto: TELEVISA

Maite Perroni i Daniel Arenas, czyli odtwórcy głównych ról w serialu "Kotka" (La Gata) to latynoskie gwiazdy największego formatu. Aktorzy z telenoweli "Kotka" mają na koncie wiele sukcesów. Maite Perroni, serialowa Esmeralda z "Kotki", sławę zdobyła jako Marichuy w "Nie igraj z aniołem", a Daniela Arenasa właśnie możemy oglądać w inym serialu TV4 "Dzikie serce".

"Kotka" (La Gata) - nowy serial w TV4 od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 16

Kim jest Maite Perroni - Esmeralda z serialu "Kotka"?

32-letnia Maite Perroni to słynna meksykańska aktorka, piosenkarka i autorka tekstów. W Polsce znana z ról w telenowelach "Zbuntowani", "Nie igraj z aniołem, "Mój grzech" oraz "Triumf miłości". Międzynarodową sławę zyskała jako członkini latynoskiej grupy pop RBD.

Przeczytaj: Kotka. Bohaterowie, obsada, aktorzy - kto jest kim w nowym serialu La Gata w TV4?

Z zespołem RBD Maite Perroni wydała 9 albumów w językach hiszpańskim, portugalskim i angielskim, które sprzedały się w nakładzie 15 mln egzemplarzy na całym świecie, a także koncertowała z zespołem w Ameryce Łacińskiej i Europie.

Jako solowa wokalistka nagrała jedną płytę - "Eclipse de luna" i 6 singli, m.in. "A Partir De Hoy" z Marco di Mauro do telenoweli "Triumf miłości". Do serialu "Kotka" zaśpiewa piosenkę przewodnią "Vas a querer volver".

Była zaręczona z piosenkarzem Mane de la Parra, a później związała się z Koko Stambukiem, który współpracował z nią przy płycie "Eclipse de Luna".

Patrz: Kotka. O czym jest La Gata, telenowala z Maite Perroni i Danielem Arenasem?

Kim jest Daniel Arenas - Pablo z serialu "Kotka"?

36-letni aktor pochodzi z Kolumbii z miasta Bucaramanga. Jego ojciec Jorge Enrique jest emerytowanym chirurgiem, który ukończyl Harvard. Był jednym z chirurgów, którzy przeprowadzili pierwsze operacje na otwartym sercu. Z kolei matka Leonor zajęła się wychowaniem szóstki dzieci. Rodzice zawsze byli dla niego wzorem do naśladowania.

Daniel Arenas od ponad dwóch lat jest sam. Należy do mężczyzn, którzy są stali w uczuciach. - Pierwszą dziewczynę miałem w wieku 19 lat i byliśmy razem cztery lata, potem byłem jeszcze w trzech związkach: dwa i pół roku oraz osiem miesięcy i ostatni, który trwał półtora roku - powiedział w jednym z wywiadów".

Jego ideałem kobiety jest "kapłanka ogniska domowego, wierząca, pracowita, szczera i kobieca". Chciałby kiedyś założyć rodzinę i mieć co najmniej dwójkę dzieci, ale na razie skupia się na karierze.

W Polsce Daniel Arenas stał się znany dopiero po emisji telenoweli "Dzikie serce" gdzie gra główną rolę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

PIOSENKA Maite Perroni z serialu "Kotka" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: