SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Kotka. Bohaterowie, obsada, aktorzy - kto jest kim w nowym serialu La Gata w TV4?

Kotka. Bohaterowie, obsada, aktorzy - kto jest kim w nowym serialu La Gata w TV4?

31.08.2015, godz. 06:50
Kotka (La Gata). Esmeralda (Maite Perroni)
Kotka (La Gata). Esmeralda (Maite Perroni) foto: TELEVISA

"Kotka" (La Gata), nowy serial meksykański w TV4 od 31 sierpnia to klasyczna historia miłości biednej dziewczyny do bogatego mężczyzny, w której nie brakuje intryg, tajemnic i zdrad. Główne role w telenoweli "Kotka" grają latynoskie gwiazdy - Maite Perroni i Daniel Arenas. Jako Esmeralda i Pablo na pewno wzruszą widzów do łez. Jacy jeszcze aktorzy grają w serialu "Kotka"? Kim są bohaterowie nowej telenoweli w TV4?

"Kotka" nowa telenowela w TV4 od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 16

Kim są bohaterowie serialu "Kotka"?

Maite Perroni jako Esmeralda Cruz "La Gata"
Naprawdę nazywa się Renata de la Santacruz. Choć wychowała się na wysypisku śmieci, to jest córką zamożnego przedsiębiorcy Fernanda i jego żony Blanci. W dzieciństwie porwana przez Agustina Martineza Negrete, swojego przyszłego teścia. Zakochuje się w Pablu, bierze z nim ślub i rodzi bliźniaki - Leticię i Pabla.

Daniel Arenas jako Pablo Martinez Negrete
Bogaty chłopak z dobrego domu, ale wrażliwy na ubóstwo i wolny od uprzedzeń. Przyjaciel, a później mąż Esmeraldy. Staje się ofiarą intryg swoich rodziców Lorenzy i Agustina, którzy rozdzielają go z ukochaną. Kiedy wyjeżdża do Nowego Jorku rodzice wmawią mu, że Esmeralda oczekuje dziecka innego mężczyzny. Po "zdradzie" żony Pablo postanawia ożenić się z Moniką.

Przeczytaj: Kotka. O czym jest La Gata, telenowala z Maite Perroni i Danielem Arenasem?

Laura Zapata jako Lorenza Martinez Negrete
Matka  Pabla i Mariano, zona Agustina. Dumna ze swojej wysokiej pozycji społecznej, gardzi biednymi ludźmi. Od samego początku nie akceptuje Esmeraldy.

Juan Verduzco jako Agustin Martinez Negrete
Ojciec Pabla i Mariano, mąż Lorenzy. Przed laty zakochany w Blance, żonie Fernanda de la Santacruz. Uchodzi za uczciowego biznesemena, ale dorobił się fortuny podstępem zabierając majątek Fernandowi. Porywa Esmeraldę i oddaje ją na wychowanie doni Ricie ze slumsów.

Erika Buenfil jako Fela / Blanca de la Santacruz
Matka Esmeraldy, żona Fernanda, która traci rozum kiedy jej mąż trafia do więzienia i zostaje oskarżony o morderstwo, a jej córka Renata zostaje porwana. Zamieszkuje na wysypisku śmieci razem z Esmeraldą, nie wiedząc, że to jej córka.

Manuel Ojeda jako Abel Cruz/ Fernando de la Santacruz
Ojciec Esmeraldy, mąż Blanci. Uczciwy i szlachetny biznesmen, który zostaje skazany na długie lata więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Po wyjściu na wolność chce się zemścić na Agustinie.

Jorge Poza jako Mariano Martinez Negrete
Starszy brat Pabla, który też zakochuje się w Esmeraldzie. Nie wierzy w kłamstwa rodziców na jej temat. Zostaje prawą ręką Fernanda de la Santacruz.

Mariluz Bermudez jako Virginia Martinez Negrete
Niewidoma siostrzenica Lorenzy, kuzynka Mariano i Pablo, zakochana w Carlosie "Centavito", przybranym bracie Esmeraldy.

Paloma Ruiz de Alda jako Monica Elizalde Castaneda
Niedoszła żona Pablo, piękna i bogata kobieta, która knuje intrygi razem z Lorenzą. Przyjmuje oświadczyny Pabla, choć wie, że mężczyzna kocha inną. Zostaje porzucona przed ołtarzem.

Leticia Perdigon jako Leticia "La Jarocha"
Tancerka w kabarecie, przyjaciółka Esmeraldy, żona adwokata, która mimo swojej biedy nigdy nie traci dobrego humoru i chętnie wszystkim pomaga.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Czołówka serialu "Kotka" ("La Gata") >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: