SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Korona Królów. Kiedy premiera nowego serialu TVP?

Korona Królów. Kiedy premiera nowego serialu TVP?

20.07.2017, godz. 14:20
Korona Królów, Król Władysław Łokietek (Wiesław Wójcik), Królowa Jadwiga (Halina Łabonarska)
Król Władysław Łokietek z Królową Jadwigą - głowy rodu w serialu "Korona Królów". foto: TVP

Znamy datę premiery nowego serialu TVP1! "Korona Królów" wzbudziła wielkie emocje po pojawieniu się w internecie. Produkcja TVP jest serialem historycznym i opowiada o czasach Kazimierza Wielkiego. Kiedy odbędzie się premiera serialu "Korona Królów"? Czy faktycznie będzie tak zła, jak zwiastują internauci?

"Korona Królów" kiedy premiera?

Nowy serial historyczny produkcji TVP wywołał burzę w internecie. Komentujący zdjęcia, które wyciekły, nie zostawili suchej nitki na tym tytule. Oczywiście pojawiły się kolejne zdjęcia, które można obejrzeć w naszej galerii i te prezentują się już znacznie lepiej. Prezes TVP Jacek Kurski o serialu "Korona Królów" powiedział:

- Jeśli to jest "Korona Królów" pod nadzorem scenariuszowym i konsultacyjnym królowej polskich seriali, Ilony Łepkowskiej, to to jest przepustka do wielkiego sukcesu i do dotarciu do serc i wyobraźni naszych widzów.

Znana jest już prawdopodobna data premiery serialu "Korona Królów". Jak podały Wirtualnemedia.pl pojawi się on na antenie telewizyjnej jedynki już w listopadzie 2017 roku. W obsadzie zobaczymy między innymi: Halinę Łabonarską, Martę Bryłę, Marcina Rogacewicza, Piotra Gawrona-Jedlikowskiego. Opieka literacka "Korony Królów" przypadła Ilonie Łepkowskiej, odpowiedzialnej za sukces serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: