SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisja morderstw online odcinek 3 na vod.tvp.pl za darmo po emisji w TVP1

Komisja morderstw online odcinek 3 na vod.tvp.pl za darmo po emisji w TVP1

13.09.2016, godz. 20:10
Komisja morderstw: Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Buczkowska, Marcel Sabat, Paweł Małaszyński
Komisja morderstw: Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Buczkowska, Marcel Sabat, Paweł Małaszyński foto:

"Komisja morderstw" online odcinek 3 za darmo w internecie na vod.tvp.pl po emisji w telewizji. "Komisja morderstw" odc. 3 "Produkt regionalny" w TVP1 we wtorek, 13.09.2016, o godz. 21.25. Przed premierą w TVP1 serial "Komisja morderstw" odcinek 3 jest płatny.  "Komisja morderstw" online odc. 3 - oto link:

Zobacz: "Komisja morderstw" odcinek 3 online za darmo na vod.tvp.pl >>>

"Komisja morderstw" odcinek 3 "Produkt regionalny" - streszczenie, co się wydarzy?

W nowoczesnych zakładach mięsnych w Ząbkowicach Śląskich trwa uroczystość jubileuszowa. Fotoreporter, który przygotowuje z niej relację, zostawia na chwilę na łąkach swoją 5-letnią córkę.Dziewczynka znika.

W miejscu, gdzie powinna przebywać, ojciec znajduje tylko wygrzebany z ziemi szkielet dłoni. Obecny na imprezie wnuk niemieckiego właściciela zakładu zgłasza na policji, że mogą to być szczątki jego dziadka, o którym po '45 roku zaginął słuch.

Wyjaśnienie sprawy zostaje powierzone zespołowi Alicji Grześkowiak (Małgorzata Buczkowska). Śledczy badają okoliczności przejęcia firmy przez obecnego właściciela, Zielińskiego. Posiada on notarialną umowę kupna zakładu od Piersiga, choć on zgodnie z dekretami rządu polskiego nie był już jego właścicielem. Tymczasem w miejscowej komendzie okazuje się, że dowód w sprawie, czyli znaleziona dłoń, został podmieniony. Ktoś chce coś ukryć.


ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: