SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisja morderstw. Obsada nowego serialu w TVP1. Kto jest kim w Komisji morderstw?

Komisja morderstw. Obsada nowego serialu w TVP1. Kto jest kim w Komisji morderstw?

22.08.2016, godz. 18:00
Komisja morderstw: Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Buczkowska, Marcel Sabat, Paweł Małaszyński
Komisja morderstw: Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Buczkowska, Marcel Sabat, Paweł Małaszyński foto:

"Komisja morderstw" to nowy serial kryminalny, którego premiera w TVP1 już we wtorek, 30.08.2016, o godz. 21.25. Produkcja o policjantach z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych zmrozi widzom krew w żyłach! Obsada "Komisji morderstw" to same znane nazwiska. W serialu zagrają m.in. : Małgorzata Buczokowska, Krzysztof Pieczyński, Marcel Sabat i Paweł Małaszyński. Kto jest kim w "Komisji morderstw"?

"Komisja morderstw" odcinek 1 - wtorek, 30.08.2016 godzina 21.25 w TVP1

Telewizja Polska przyszykowała dla swoich widzów premierową produkcję o policjantach z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych. Troje funkcjonariuszy zmierzy się z zagadkowymi morderstwami z przeszłości. Czy po latach znajdą sprawców?

Pierwszy odcinek "Komisji morderstw" zostanie wyemitowany już we wtorek 30.08.2016 o godzinie 21.25. Produkcja w sumie będzie liczyła 12 odcinków. Kto pojawi się na ekranie?

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

Kto jest kim w serialu "Komisja morderstw"?

Alicja Grześkowiak (w tej roli Małgorzata Buczkowska) - pochłonięta pracą policjantka, która nie ma czasu na życie prywatne. Kierowniczka wrocławskiego Wydziału Spraw Niewyjaśnionych zadba o to, by każde śledztwo było prowadzone z należytą starannością.

Maciej Stasiński (w tej roli Krzysztof Pieczyński) - podinspektor, którego kiedyś łączyło silne uczucie z Alicją. Teraz jednak na pierwszym planie są tylko obowiązki służbowe. To policjant, który kieruje się intuicją i nigdy się nie myli. To sprawia, że jest dosłownie niezastąpiony.

Dominik Hertz (w tej roli Marcel Sabat) - młody aspirant, który szybko się uczy. Niesamowicie inteligentny chłopak. Pasjonat historii i książek.

Adam Frejncz (w tej roli Paweł Małaszyński), czyli lekarz neurolog, który skrywa liczne tajemnice. Mężczyzna pasjonujący się historią nawiąże współpracę z "Komisją morderstw", ale szybko się okaże, że on też ma coś na sumieniu. - Mój bohater to wybitny umysł, wszechstronnie wykształcony lekarz neurolog, a z zamiłowania antropolog - opowiada Paweł Małaszyński o swojej nowej roli na łamach "Tele Tygodnia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: