SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex sezon 9, odcinek 111: Ryszard Puchała straci wzrok?

Komisarz Alex sezon 9, odcinek 111: Ryszard Puchała straci wzrok?

15.04.2017, godz. 20:15
Komisarz Alex 6 sezon odc. 5. Ryszard Puchała (Ireneusz Czop),
Komisarz Alex 6 sezon odc. 5. Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), foto:

Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) niewidomy! W 111 odcinku "Komisarza Alexa" funkcjonariusz będzie udawać ślepca na potrzeby tajnej misji, a czworonożny przyjaciel będzie jego przewodnikiem. Co wydarzy się w premierowym odcinku "Komisarza Alexa"9?

"Komisarz Alex" 7 odcinek 9 sezonu w sobotę 15.04.2017, o godz. 20.25 w TVP2

W 111 odcinku "Komisarza Alexa" grupa Górskiego (Krystian Wieczorek) zajmie się poszukiwaniami porwanej Barbary (Zuzanna Pawlak). Córka znanego biznesmena zostanie uprowadzona dla okupu. Jak skończy się ta sprawa?

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 111: Alex uratuje życie Górskiego

Porywacze zadzwonią do Krasińskiego (Igor Kujawski) z żądaniami. Będzie chodziło oczywiście o pieniądze. 
-Pójdziesz do parku sam. Pieniądze mają być w czarnej torbie. Znajdziesz ławkę pod starym dębem... Jeśli zobaczymy cokolwiek przypominającego policję, dziewczyna dostanie kulkę w łeb - usłyszy mężczyzna, gdy odbierze telefon od porywaczy.

Tymczasem Górski uzna, że nie może pościć biznesmena z walizką pełną pieniędzy i to bez żadnej obstawy. Ojciec porwanej będzie gotów jednak ryzykować własnym życiem, żeby uratować córkę. Policjanci będą mieli inny plan. Za biznesmenem wyślą Puchałę w przebraniu ślepca. Ryszard w czarnych okularach, z laską i psem przewodnikiem nie wzbudzi niczyich podejrzeń, dopóki nie rzuci się na osiedlowego chuligana chcącego ukraść torbę z okupem. Jego kryjówka zostanie spalona, a porywacze zorientują się, że biznesmen zaangażował w całą sprawę śledczych...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: