SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex sezon 9, odcinek 114: Marek Bukowski mordercą Niny

Komisarz Alex sezon 9, odcinek 114: Marek Bukowski mordercą Niny

06.05.2017, godz. 11:00
Komisarz Alex odcinek 114, Adam Lipski (Marek Bukowski), Nina (Karolina Nolbrzak)
Komisarz Alex odcinek 114, Adam Lipski (Marek Bukowski), Nina (Karolina Nolbrzak) foto: TVP

W 10 odcinku 9 sezonu serialu "Komisarz Alex" do obsady dołączy Marek Bukowski! Aktor wystąpi w 114 odcinku serialu "Komisarz Alex" jako Adam Lipski. Zauroczona nim Nina (Karolina Nolbrzak) znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie...

"Komisarz Alex" 10 odcinek 9 sezonu w sobotę 6.05.2017, o godz. 20.25 w TVP2

W 114 odcinku serialu "Komisarz Alex" na terenie budowy zostają odnalezione szczątki. Na miejsce zostanie wezwana ekipa Piotra (Krystian Wieczorek), a Nina nakaże wstrzymanie prac na budowie, czym narazi się Adamowi Lipskiemu, mężczyźnie odpowiedzialnym za powstanie budynku.

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon. Alex najlepszym studentem!

Później w 114 odcinku serialu "Komisarz Alex", przystojny mężczyzna przeprosi funkcjonariuszkę za swoje zachowanie, podaruje bukiet kwiatów i zaprosi na popołudnie przy kawie. Rudowłosa, nie wyczuwając zbliżającego się zagrożenia, przystanie na propozycję Adama. W 114 odcinku "Komisarza Alexa" pójdzie na randkę... z mordercą!

Przeczytaj: Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 114: Adam Lipski zamorduje Ninę?

Zauroczona Nina nawet da się pocałować mężczyźnie. W końcu w 114 odcinku serialu "Komisarz Alex" dojdzie do sytuacji, w której policjantka znajdzie się w mieszkaniu Lipskiego. Mniej więcej w tym samym czasie Górski odkryje, że szczątki znalezione na budowie należały do mężczyzny, z którym Adam miał na pieńku. Piotr zadzwoni do koleżanki i każe jej uciekać. Niestety, morderca zauważy niepokój swojej towarzyszki, wyciągnie broń i wyceluje lufę w kierunku Niny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: