SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex, odcinek 117: Alex umrze w finale sezonu?! Śmiertelny postrzał

Komisarz Alex, odcinek 117: Alex umrze w finale sezonu?! Śmiertelny postrzał

01.07.2017, godz. 20:00
foto: TV Puls

Podczas joggingu w parku Alex zauważy ukrytego za drzewem mężczyznę mierzącego do Piotra (Krystian Wieczorek) z pistoletu. Skoczy, by osłonić swego opiekuna przed kulą i zostanie postrzelony. Górski podbiegnie do leżącego na ziemi i broczącego krwią przyjaciela. Zerwie z siebie bluzę, by obwiązać nią ranę Aleksa. Alex natychmiast trafi na stół operacyjny. - Musi go pan uratować! On musi przeżyć! - krzyknie Górski do lekarza, a ten zażąda, by opuścił salę. Czy czworonożny detektyw przeżyje?

"Komisarz Alex" odcinek 117 w sobotę 30.06.2017, o godz. 20.25 w TVP2

Gdy w klinice zjawią się współpracownicy Piotra, wciąż nie będzie wiadomo, czy Alex przeżyje operację. Marta (Beata Fido) zapyta kolegę, czy wie, kto strzelał do psa.

- Dlaczego ktoś chciałby mu zaszkodzić? - zastanowi się Rysiek (Ireneusz Czop), a Marta przypomni mu, że dzięki Aleksowi wielu przestępców trafiło za kratki...
- Pierwsze, co mi się nasuwa, to zemsta – stwierdzi.
- Ten, kto to zrobił, gorzko pożałuje – powie Nina (Karolina Nolbrzak) Górskiemu. Piotr zwierzy się jej, że kiedyś stracił już kogoś bliskiego i teraz ma wrażenie, że przechodzi przez to samo. Kilka godzin później Alex odzyska przytomność.

Oglądaj: Komisarz Alex wszystkie odcinki ONLINE

Tymczasem Marta i Rysiek zbiorą informacje o przestępcach, którzy niedawno opuścili więzienie i mają powód, by zemścić się na czworonożnym komisarzu. Pokażą Aleksowi zdjęcia bandytów, ale on nie rozpozna żadnego z nich.

- To była kulka dla mnie, nie dla niego! – zawyrokuje Górski. Okaże się, że do Piotra strzelał zwolniony właśnie warunkowo po długiej odsiadce Arkadiusz Krawczak (Michał Żurawski), który trafił za kratki za morderstwo.
- Zamordował dwie młode kobiety, ale udowodniono mu tylko zabójstwo jednej. To była moja dziewczyna... – zwierzy się Górski Ninie i doda, że żałuje, iż sam nie wymierzył Krawczakowi sprawiedliwości.
- Powinienem go wtedy zabić – wycedzi przez zęby. Pojmanie przestępcy i postawienie go przed sądem stanie się dla niego sprawą priorytetową. Krawczak w końcu trafi do aresztu...

Na szczęście Aleksowi nie będzie już grozić niebezpieczeństwo. Pies wymknie się z kliniki i wróci na komendę. W tej samej chwili w biurze Górskiego zjawi się adwokat Krawczaka.

- Ma pan obsesję na punkcie mojego klienta – powie Piotrowi i zażąda uwolnienia bandyty. Czy Górski udowodni, że Krawczak ma na sumieniu śmierć nie tylko jego ukochanej, ale też drugiej dziewczyny? Czy morderca, który postrzelił Aleksa, wróci do więzienia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: