SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex. Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki planują ślub

Komisarz Alex. Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki planują ślub

13.01.2017, godz. 13:00
Komisarz Alex odc. 93, Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha)
Komisarz Alex odc. 93, Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha) foto: TVP

Michała Orlicz i Ewę z serialu "Komisarz Alex" w prawdziwym życiu łączy o wiele więcej, niżby można się było spodziewać. Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, po kilku nieprzyjemnych przejściach, w końcu zamierzają się pobrać! Mają jednak pewien problem - kompletnie odmienne wyobrażenie o ślubie!

"Komisarz Alex" nowe odcinki w soboty o godz. 20.25 w TVP1

To już cztery lata znajomości aktorów. Agnieszka Wędłocha i Antoni Pawlicki poznali się na planie serialu "Czas honoru", a następnie grali razem komisarzy w serialu "Komisarz Alex". Zakochali się w sobie, lecz nie na długo. Aktorka nie była gotowa na stabilizację i najpierw uznała, że chce się wyszaleć.

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek zastąpi Orlicza

Zaczęła spotykać się z aktorem znanym z serialu "Rodzinki.pl" - Maciejem Musiałem. Ich związek nie przetrwał z powodu dużej (9 lat) różnicy wieku. Dodatkowo role się odwróciły i to tym razem Agnieszka została poinformowana o tym, że musi jeszcze nacieszyć się młodością.

Nadeszła pora na kolejny romans, tym razem z Sebastianem Fabijańskim, jednakże ta relacja nie była do końca poważna. A Antoni czekał i czekał, aż w końcu Więdłocha zrozumie, że to on jest mężczyzną jej życia. I się doczekał! Na Wielkanoc wręczył jej pierścionek zaręczynowy.

Przeczytaj: Komisarz Alex 9 sezon. Czworonożny detektyw dostanie nowego pana

Teraz para planuje ślub, który ma odbyć się w tym roku. Dochodzi jednakże pomiędzy nimi do konfliktów odnośnie szczegółów tego wydarzenia. Niestety, mają zupełnie inne wyobrażenia! Agnieszka nie chce robić wokół ślubu szumu. Czy para dojdzie w końcu do porozumienia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: