SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 113: Izabela Kuna dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 113: Izabela Kuna dołączyła do obsady. Kogo zagra?

29.04.2017, godz. 16:45
Komisarz Alex odcinek 113, Wiktoria Książek (Izabela Kuna)
Komisarz Alex odcinek 113, Wiktoria Książek (Izabela Kuna) foto:

Izabela Kuna zagra w "Komisarzu Aleksie"! W 9. odcinku 9. sezonu "Komisarza Aleksa" gościnnie wystąpi ceniona i popularna aktorka, którą znaliście jako Marię Pyrkę z "Barw szczęścia". Tym razem gwiazda wcieli się w groźną przestępczynię – niejaką Wiktorię Książek. Co dokładnie wydarzy się w 113 odcinku "Komisarza Alexa"?

"Komisarz Alex" 9 odcinek 9 sezonu w sobotę 29.04.2017, o godz. 20.25 w TVP1

W 9. odcinku 9. serii „Komisarza Aleksa” w łódzkim więzieniu zamordowana zostanie jedna z osadzonych – dziewczyna, którą przed oblicze sądu doprowadziła Nina (Karolina Nolbrzak).

Władze zakładu karnego zawiadomią policję, że Olga Mirecka (Justyna Rogowska) popełniła samobójstwo... Nina nie uwierzy w to i postanowi udowodnić, że w więzieniu doszło do zabójstwa.

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 114: Adam Lipski zamorduje Ninę?

Pierwszą osobą, którą Nina spotka w więzieniu, będzie Wiktoria Książek (w tej roli Iza Kuna) zwana przez współosadzone i więźniarki Księżną. Jak wieść niesie, trzęsie wszystkim, bo ktoś ją zasila kasą z zewnątrz. Na jaw wyjdzie, że kierowała kiedyś gangiem przerzucającym dziewczyny do Włoch. Była brutalna i bezwzględna. A teraz, jak się okaże, terroryzuje inne kobiety odsiadujące wyroki, by wymusić na nich bezwzględne posłuszeństwo... Wcielająca się w Księżną Izabela Kuna spędziła dwa dni na planie usytuowanym w Zakładzie Karnym nr 1 w Łodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: