SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 111: Alex uratuje życie Górskiego

Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 111: Alex uratuje życie Górskiego

15.04.2017, godz. 14:16
Komisaz Alex odcinek 111, Piotr Górski (Krystian Wieczorek),
Komisaz Alex odcinek 111, Piotr Górski (Krystian Wieczorek), foto: TVP

Alex zostanie postrzelony w 111 odcinku serialu "Komisarz Alex"! Próbując uratować życie swojego ukochanego właściciela zasłoni Górskiego (Krystian Wieczorek) własnym ciałem. Czy Alex straci życie w 7 odcinku 9 sezonu serialu "Komisarz Alex"?

"Komisarz Alex" 7 odcinek 9 sezonu w sobotę 15.04.2017, o godz. 20.25 w TVP2

W 111 odcinku serialu "Komisarz Alex" młoda kobieta zostanie napadnięta przez przestępców. Z racji swojego pochodzenia Barbara Krasińska (Zuzanna Pawlak) będzie miała przy sobie przy sobie prywatnego ochroniarza. Mężczyzna, zresztą znajomy Górskiego, zginie od postrzału, a Basia zostanie porwana. Jej ojciec postanowi bez informowania organów ścigania zapłacić okup. Barbara zjawi się na komisariacie, lecz Piotr dojdzie wo wniosku, że coś mu nie pasuje.

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 111: Nina ryzykuje życiem dla misji

Okaże się, że to Krasińska upozorowała swoje porwanie. Górski w 111 odcinku serialu "Komisarz Alex" zmierzy się oko w oko z Barbarą. Jego wierny kompan oczywiście będzie mu w tym pomagał... Niestety, komisarz Piotr nie zauważy, że kobieta wyciąga pistolet. W ostatnim momencie to Alex uratuje jego życie. Cichy pisk, potem skomlenie... Bezwładne ciało towarzysza. Czy Aleks przeżyje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: