SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek nowym opiekunem Alexa

Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek nowym opiekunem Alexa

27.02.2017, godz. 07:02
Komisarz Alex 9 sezon Piotr Górski (Krystian Wieczorek)
Komisarz Alex 9 sezon Piotr Górski (Krystian Wieczorek) foto: TVP

W 9 sezonie serialu "Komisarz Alex" nadejdą spore zmiany! Zamiast Orlicza (Antoni Pawlicki), rolę właściciela i opiekuna Alexa (Rocky), przejmie nowy komisarz. Piotra Górskiego, bo tak własnie będzie nazywał się funkcjonariusz, w 9 sezonie "Komisarza Alexa" zagra Krystian Wieczorek. Po odejściu Michała Alex wpadnie w depresję. Czy nowy towarzysz zdoła poprawić mu humor?

"Komisarz Alex" 1 odcinek 9 sezonu w sobotę 4 marca 2017, o godz. 20.25 w TVP2

Już w 9 sezonie serialu "Komisarz Alex" Orlicz wraz z Ewą (Agnieszka Więdłocha) wyjadą do Ameryki Południowej na misję i zostawią Alexa samego. Czworonożny funkcjonariusz będzie musiał zmienić pana. W roli nowego właściciela Alexa wystąpi Krystian Wieczorek, który w 9 sezonie "Komisarza Alexa" zagra Piotra Górskiego.

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon. Czworonożny detektyw dostanie nowego pana

Niestety, zmiana partnera nie wpłynie dobrze na Alexa. Psiak wpadnie w depresję po stracie starego właściciela i trudno będzie mu się z początku przyzwyczaić do kogoś nowego. Całe szczęście, wszystko wskazuje na to, że Górski znajdzie wspólny język ze zwierzęciem. W końcu Piotr nawet zdecyduje się wziąć Alexa do swojego domu. Pomimo obniżonego nastroju, psi policjant w 9 sezonie "Komisarza Alexa" nadal będzie w stanie rozwiązywać zagadki i łapać przestępców.

Przeczytaj: Komisarz Alex. Antoni Pawlicki rozdawał autografy, ale nikt nie wiedział kim jest

Jemu i Górskiemu uda się rozbić szajkę handlującą kobietami, mordercę pewnej niewiasty oraz kilku innych zwyrodnialców. Do serialu powróci również Nina (Karolina Nolbrzak), co zresztą spodoba się obydwu panom - i psiemu, i ludzkiemu. Alex będzie szczęśliwy, że widzi znajomą twarz, a Piotrowi kobieta od razu wpadnie w oko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: