SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 9 sezon. Czworonożny detektyw dostanie nowego pana

Komisarz Alex 9 sezon. Czworonożny detektyw dostanie nowego pana

16.11.2016, godz. 08:00
Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek foto:

Taki jest psi los. Serialowy Alex, choć przyzwyczaił się już do Antoniego Pawlickiego (33 l.), znowu zmieni pana. Od nowego sezonu w serialu TVP 1 "Komisarz Alex" opiekunem wspaniałego owczarka niemieckiego będzie Krystian Wieczorek (41 l.).

"Komisarz Alex" nowe odcinki w soboty o godz. 20.25 w TVP1'

Widzowie pokochali Pawlickiego w roli komisarza Michała Orlicza, przystojnego policjanta, któremu w śledztwach pomaga pies. Niestety, Antoni po trzech latach żegna się ze swoją rolą. Zastąpi go gwiazdor "M jak miłość" Krystian Wieczorek (41 l.). Dzięki temu pies Alex będzie miał nowego, trzeciego już pana. W pierwszych dwóch seriach "Komisarza Alexa" w głównego bohatera wcielał się Kuba Wesołowski (31 l.). Po tym jak aktor postanowił odejść z serialu, a jego bohater został uśmiercony, na łódzkim komisariacie pojawił się Michał Orlicz, którego grał Pawlicki. Okazuje się, że i on nie związał się z serialem na długo. - W dziewiątej serii zastąpi go Krystian Wieczorek - zdradza nam informator. - Producenci chcieli odświeżyć format. I teraz przyszedł dobry moment - dodaje nasz rozmówca.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

Krystian Wieczorek ucieszył się z nowej propozycji zawodowej. By całkowicie poświęcić się pracy i pogodzić dwa plany zdjęciowe - jeden w Warszawie, a drugi w Łodzi - zrezygnował z grania w teatrze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: