SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Orlicz uratuje Ilonę przed jej byłym partnerem?

Komisarz Alex 8 sezon. Orlicz uratuje Ilonę przed jej byłym partnerem?

22.10.2016, godz. 18:30
Komisarz Alex odcinek 99, Ilona (Ilona Wrońska)
Komisarz Alex odcinek 99, Ilona (Ilona Wrońska) foto:

W 8. odcinku 8. sezonu „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 22 października o godz. 20.25 w TVP1) u boku czworonożnego detektywa wystąpi gościnnie Ilona Wrońska, znana widzom seriali jako Kinga Brzozowska z „Na Wspólnej”. Tym razem zobaczymy ją w roli inżynier Ilony Kodrackiej, której życie zawiśnie na włosku! Przyczyną kłopotów pani inżynier będzie jej były partner Karol (Arkadiusz Detmer)...

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 99 (odc. 8) - sobota, 22.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Po tym, jak Ilona odeszła od męża, próbuje na nowo ułożyć sobie życie i zapewnić bezpieczeństwo synowi. Lecz wciąż dręczona jest przez Musiałkiewicza, który nie może pogodzić się z tym, że go zostawiła. Nęka ją telefonami, nachodzi w domu i w pracy, przebija opony w samochodzie...

Zobacz: Komisarz Alex 8 sezon. Edyta Herbuś i Anna Czartoryska ofiarami mordercy

Pewnego dnia posądzany o dokonanie brutalnego mordu na dwóch policjantach z dzielnicowego komisariatu Karol zagrozi Ilonie Kondrackiej, że zabije najpierw ją, a potem siebie. Energiczna pani inżynier zrozumie, że były ukochany nigdy nie pozwoli jej odejść.

Czy Alex i Orlicz (Antoni Pawlicki) uratują panią inżynier przed śmiercią z rąk niebezpiecznego szaleńca? Odpowiedź na to pytanie poznamy w najbliższą sobotę 22 października o godz. 20.25, kiedy TVP1 wyemituje 8. odcinek 8. sezonu “Komisarza Aleksa” pt. “Do ostatniego pocisku”.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

Streszczenie 99 odcinka "Komisarza Alxa":

W dzielnicowym komisariacie, w biały dzień, zostaje zamordowanych dwóch policjantów. Komisarz Orlicz wra(Antoni Pawlicki) z z przyjaciółmi wszczyna śledztwo. Trop prowadzi do Karola Musiałkiewicza (Arkadiusz Detmer), byłego wojskowego. Jako że Alex musi poddać się okresowemu szczepieniu, Orlicz z podkomisarz Ewą Krassowską (Agnieszka Więdłocha) udaje się do domu podejrzanego bez niego. To pechowy splot okoliczności, ponieważ Ewa wpada w pułapkę zastawioną na intruzów przez właściciela domu i zostaje ranna.

Orlicz odwozi ją karetką do szpitala. Marta (Marta Fido) z Puchałą (Ireneusz Czop) prześwietlają przeszłość podejrzanego. Z zebranych informacji wynika, że mają do czynienia z nieobliczalnym, wręcz psychopatycznym mordercą. Niedługo rzecz się potwierdza: Musiałkiewicz morduje kolejne dwie osoby. Dzięki pomocy Marcina Fabisiaka (Piotr Trojan), niedawnego kolegi Karola i nowoczesnemu programowi komputerowemu policja opracowuje aktualny portret zabójcy. Zaczynają poszukiwania, również w szpitalach, gdyż pozostawione na miejscu zbrodni ślady świadczą o tym, że zabójca jest ranny.

Przy okazji odwiedzają Ewę w pobliskim szpitalu. W czasie wizyty Marta rozpoznaje w przechodzącym korytarzem mężczyźnie Musiałkiewicza. Zaczyna się pościg, jednak podejrzanemu udaje się zbiec. Jedynym, który nadal ściga zabójcę, jest Alex. Musiałkiewicz pojawia się na budowie, na której pracuje jego była partnerka Ilona (Ilona Wrońska). Ma zamiar zabić ją, a potem siebie. Czy Orlicz zdąży na czas?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: